• Obniżka

BUTY NIDECKER W LUNAR H.LOCK FOCUS, CHARCOAL,

1 399,90 zł
1 259,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Rocznik
Sztywność
Typ buta Flow/Nidecker
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty snowboardowe damskie Flow Lunar Heel-Lock Coiler:

But Flow Lunar to najwyższy damski model w kolekcji butów Flow. To uniwersalny model dla kobiet, które szukają buta o najwyższej jakości oferującego komfort, wygodę, perfekcyjne trzymanie oraz idealnie funkcjonujący system wiązania. Kolorystycznie idealnie dopasowany do wiązań oraz butów damskie kolekcji Flow co dla Pań nie jest bez znaczenia.  

Systemy wiązania Boa® wykorzystywane w butach Flow z roku na rok są coraz wytrzymalsze. Oferują szybkość działania, komfort użytkowania, równomierne rozłożenie napięcia na bucie, mocne wiązanie i łatwe luzowanie.

Heel-Lock Coiler wykorzystany w modelu Lunar to unikalne połączenie systemu Boa® Coiler i pojedynczej linki zaciskającej obszar wokół kostki. Lepsze trzymanie zapewnia precyzyjniejsze przekazywanie ruchów sterujących ridera na deskę.

Podeszwa B.F.T. – BAREFOOT Technology: “FITS, GRIPS, RIPS”. Tym co czyni B.F.T. wyjątkowym, jest konstrukcja podeszwy buta. Podeszwa złożona jest z kilku elementów wykonanych z różnych materiałów. Konstrukcja i wykonanie tej podeszwy powstało we współpracy z najbardziej znanym producentem tego typu podeszew, firmą Vibram. Odcinek śródstopia podpiera podbicie w każdym kroku i ruchu,  jego sprężystość to idealny balans czucia deski i amortyzacji.

B.F.T. Freetrack - Całkowicie gumowa podeszwa zaprojektowana by najdokładniej odwzorować kształt stopy i dać wrażenie czucia deski bosą stopą.

But wewnętrzny 3 Feather – posiada system sznurowania Integrated Lacing Liner oraz formowalną pod wpływem ciepła stopy piankę pokrywającą wewnętrzną strefę buta. Wentylowany język pozwala na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują jego położenie. Rozwiązanie to posiada dopasowujący się panel w przedniej części stopy, antybakteryjną powłokę eliminującą nieprzyjemny zapach oraz wkładkę wewnętrzną Dual Density. Ponadto but posiada izolującą barierę termiczną zwaną Space Blanket znajdującą się pomiędzy podeszwą a wkładką, która zatrzymuje ciepło w środku zaś zimno na zewnątrz.

 

Parametry produktu:

·        Przeznaczenie All-Mountain

·        System wiązania BOA® Coiler z heel-lock BOA®

·        Podeszwa wykonana w technologii B.F.T. Free-Track

·        But wewnętrzny 3 Feather

·        System wiązania buta wewnętrznego Liner Lacing

·        Wkładka Dual-density

·        Termo-czuły, dopasowujący się, wentylowany język

·        Wkładka z antybakteryjną wyściółką

·        Izolacja Space blanket

·        Kolory: spacegrey

·        Flex 5/10

·        Nowość 2018/19

 

FR1819B07-235
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło