Buty Snowboardowe NIDECKER AERO BOA COIL |Wrocław |

BUTY SNOWBOARDOWE NIDECKER AERO BOA COIL, BLACK


1 059,00 zł
Brutto

Męskie buty snowboardowe NIDECKER AERO COILER

Tegoroczne AERO to wygodne, wspierające buty, z wybaczającym sztywnym flexem i fantastycznym dopasowaniem dzięki asymetrycznemu projektowi oraz skutecznemu zamknięciu BOA. Ciepło na poziomie „brązu”. Całkowicie gumowa podeszwa B.F.T GRAVITY jest wyjątkowo trwała, z amortyzacja N-GEL.

 

Parametry produktu:

Zamknięcie Boa® H3

Podeszwa zewnętrzna NEW B.F.T GRAVITY

Wkładka termoizolacyjna

Sznurowana wkładka wewnętrzna

Wkładka formowana w 3D o jednolitej gęstości

Articulating Flex Zone, N-Gel Dampening, 3D Molded Tongue, Antimicrobial, wkładka odprowadzająca wilgoć

Komfort: 7/10

Sztywność: 5/10

Wsparcie: 6/10

Amortyzacja: 6/10

Zakres rozmiarów buta: EU 250 - 315

 

Technologie:

3D MOLDED TONGUE

ARTICULATING FLEX ZONE

MOITURE WICKING

ZEWNĘTRZNA PODESZWA BFT GRAVITY – Dzięki BFT GRAVITY postawiliśmy na komfort. Ta wyjątkowo trwała, całkowicie gumowana podeszwa zewnętrzna została zaprojektowana, aby wspierać anatomię stopy, z amortyzacją N-GEL w wybranych modelach. Niezależnie od tego, czy jesteś spięty w wiązanie czy też spacerujesz po śniegu, będziesz wyglądać dobrze i czuć się komfortowo jak w swojej ulubionej parze tenisówek.

LINER BRONZE-LEVEL THERMO HEAT MOLDABLE – Dostosowane dopasowanie i styl, które są niedrogie, dzięki wkładce termoformowalnej na poziomie brązu. Ukierunkowany THERMO NFOAM, nasz innowacyjny i wygodny górny mankiet z odwróconym krojem, wielowarstwowe pręty w kształcie litery J i wiązane sznurowanie z podszewką z niestandardowym zapięciem na rzep bez zapięcia zapewniają komfort i wydajność, które zapewniają szczęśliwe stopy.

INSOLE 3D MOLDED SINGLE-DENSITY – Wstępnie uformowany i anatomicznie ukształtowana komfortowa wkładka EVA wspierająca stopy, a silikonowy górny nadruk poprawia przyczepność wyłożonej polarem wkładki.

CLOSURE SYSTEM BOA H3 COILER – Jednozakresowy system zapinania BOA H3 oferuje znaczne wsparcie i wspaniałe dopasowanie w ciągu kilku sekund, pozostając jednocześnie wygodnym, wybaczający i łatwy w użyciu, jak zawsze.

FR1920B04-260

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło