Buty Snowboardowe NIDECKER HELIOS BOA FOCUS |Wrocław |

BUTY SNOWBOARDOWE NIDECKER HELIOS BOA FOCUS, FOREST


1 659,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Męskie buty snowboardowe NIDECKER HELIOS FOCUS

Jeźdźcy którzy szukają sztywniejszego, bardziej responsywnego buta, który wciąż jest miękki wewnątrz, a jednocześnie jest z czystym, gładkim, technicznym projektem na zewnątrz Znajdą w tym bucie snowboardowym wszystko, czego potrzebują. Jest on także wyjątkowo wytrzymały, posiada ochronne powłoki gumowe na obszarach o wysokiej ścieralności. Asymetryczny, Język 3D, BOA® FOCUS i SILVER-LEVEL HEAT Formowana podszewka ze zintegrowaną uprzężą i paskiem na rzep zapewniającym bezciśnieniowe, równomierne zamykanie, ergonomicznie dopasowany but wysoce trwały, o wysokiej przyczepności B.F.T.

 

Parametry produktu:

Zamknięcie Boa® H3 Focus

Podeszwa zewnętrzna B.F.T. VIBRAM® ASCENT

Wkładka termoizolacyjna ze srebrem

Zintegrowane szelki z wewnętrznym zamknięciem

Wkładka formowana 3D o podwójnej gęstości

Asymetryczny but i sznurowanie Boa®

3D Lasted Toe & Molded Tongue

Izolacja SpaceBlanket

N-Gel Dampening, Silvadur ™ Antimicrobial i Wkładka odprowadzająca wilgoć

Komfort: 9/10

Sztywność: 7/10

Wsparcie: 8/10

Amortyzacja: 8/10

Zakres rozmiarów buta: EU 245 - 310

 

Technologie:

ASYM 3F

SPACE BLANKET

3D MOLDED

SILVADUR

VIBRAM

LINER SILVER-LEVEL THERMO HEAT MOLDABLE – Formowana na srebrno wyściółka termoformowalna zapewnia najwyższy komfort i wydajność dzięki wysokiej gęstości THERMO NFOAM, naszemu asymetrycznemu mankietowi z odwróconym cięciem i wewnętrznej wielowarstwowej lateksowej konstrukcji J-bar. Zintegrowane ze skorupą szelki zapewniają łatwą kontrolę szczelności i wsparcia. Model HELIOS dodaje ekskluzywne zapięcie na rzep oraz zewnętrzne panele wzmacniające EVA, które zapewniają ukierunkowane wsparcie.

ZEWNĘTRZNA PODESZWA BFT GRAVITY ASCENT – Nasza lekka, ergonomiczna, wysokowydajna, 4-częściowa podeszwa zewnętrzna BFT VIBRAM® ASCENT łączy w sobie specjalną gumę VIBRAM® o wysokiej przyczepności i nową konstrukcję bieżnika zapewniającą doskonałą przyczepność w każdych warunkach, z lekką podeszwą środkową EVA i amortyzacją N-GEL w pięta dla niezrównanego stosunku komfortu do wydajności.

INSOLE 3D MOLDED DUAL-DENSITY – Dodatkowa warstwa pianki EVA o wysokiej gęstości podtrzymuje miseczkę z głębokim obcasem i anatomiczny łuk, a komfortowa pianka EVA zapewnia większą elastyczność przedniej części stopy. Silikonowy górny nadruk poprawia przyczepność wyłożonej polarem wkładki.

CLOSURE SYSTEM BOA H3 FOCUSBOA® FOCUS to buty z podwójnym pokrętłem, zapewniające wyjątkową regulację strefy górnej i dolnej, oferując dokładne dopasowanie i doskonałe wsparcie dokładnie tam, gdzie chcesz. BOA® FOCUS zapewnia dostosowywany komfort na dłuższe i mocniejsze dni w górach.

FR1920B02-260

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło