• Obniżka

BUTY W NIDECKER ONYX BOA COIL, BLACK

999,90 zł
699,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty snowboardowe damskie Flow Onyx Boa Coiler:

Damski But Flow Onyx, jak wszystkie modele butów Flow, wyposażony jest w najwygodniejszy i najskuteczniejszy ze wszystkich systemów wiązania butów snowboardowych – system BOA w wersji Coiler. Model ten zapewni każdej snowboarderce idealne dopasowanie, komfort i zabawę przez cały dzień. Dodatkowym atutem tego modelu jest jego dostępność w trzech kolorach.

Systemy wiązania Boa® wykorzystywane w butach Flow z roku na rok są coraz wytrzymalsze. Oferują szybkość działania, komfort użytkowania, równomierne rozłożenie napięcia na bucie, mocne wiązanie i łatwe luzowanie.

Podeszwa B.F.T. – BAREFOOT Technology: “FITS, GRIPS, RIPS”. Tym co czyni B.F.T. wyjątkowym, jest konstrukcja podeszwy buta. Podeszwa złożona jest z kilku elementów wykonanych z różnych materiałów. Konstrukcja i wykonanie tej podeszwy powstało we współpracy z najbardziej znanym producentem tego typu podeszew, firmą Vibram. Odcinek śródstopia podpiera podbicie w każdym kroku i ruchu,  jego sprężystość to idealny balans czucia deski i amortyzacji.

B.F.T. Freetrack - całkowicie gumowa podeszwa zaprojektowana by najdokładniej odwzorować kształt stopy i dać wrażenie czucia deski bosą stopą.

But wewnętrzny 2 Feather – wyściełany jest komfortową pianką,  posiada system wiązania Integrated Lacing Liner, wentylowany język ułatwiający odprowadzanie potu oraz rzepy stabilizujące jego położenie. Rozwiązanie to posiada dopasowujący się panel w przedniej części stopy oraz luksusowo wykonaną górną część cholewki. Wkładka wewnętrzna typu Soft Die-Cut EVA

 

Parametry produktu:

·        System wiązania BOA® Coiler

·        Podeszwa wykonana w technologii B.F.T. Free-Track

·        But wewnętrzny 2 Feather

·        System wiązania buta wewnętrznego Liner Lacing

·        Wkładka Molded-EVA

·        Asymetrycznie połączona górna i dolna część daje naturalną mobilność

·        Termo-czuły, dopasowujący się, wentylowany język

·        Wkładka z antybakteryjną wyściółką pochłaniającą brzydki zapach

·        Kolory: czarny, szary, slate/ruby

·        Flex 3/10

·        Nowość 2018/19

 

FR1819B09-235
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło