BUTY NIDECKER HELIOS BOA FOCUS, BLACK

1 599,00 zł
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty snowboardowe Flow Helios Boa Focus:

Helios Focus to numer 2 w tegorocznej kolekcji butów Flow. Zapewnia maksymalny komfort i wygodę w oparciu o najwyższą technologie firmy. Jeśli nie zawsze pędzisz na desce z ponaddźwiękową prędkością po ostrych stokach to model Flow Helios będzie odpowiednim wyborem.

Systemy wiązania Boa® wykorzystywane w butach Flow z roku na rok są coraz wytrzymalsze. Oferują szybkość działania, komfort użytkowania, równomierne rozłożenie napięcia na bucie, mocne wiązanie i łatwe luzowanie.

Podeszwa B.F.T. – BAREFOOT Technology: “FITS, GRIPS, RIPS”. Tym co czyni B.F.T. wyjątkowym, jest konstrukcja podeszwy buta. Podeszwa złożona jest z kilku elementów wykonanych z różnych materiałów. Konstrukcja i wykonanie tej podeszwy powstało we współpracy z najbardziej znanym producentem tego typu podeszew, firmą Vibram. Odcinek śródstopia podpiera podbicie w każdym kroku i ruchu,  jego sprężystość to idealny balans czucia deski i amortyzacji.

Podeszwa B.F.T. Contact wykorzystana w modelu Helios Focus to 4-częściowa podeszwa złożona z suchej i mokrej gumy, środkowej części podeszwy z materiału EVA oraz wkładki OC-KUSH pod piętą i śródstopiem, która jest bardzo odpornym na zmiany temperatury amortyzującym komponentem żelowym.

But wewnętrzny 5 Feather – posiada system sznurowania Ripper-Lacing Liner. Ponadto dopasowuje się on do kształtu stopy pod wpływem jej ciepła zaś wzmacniane pianką EVA panele są sztywniejsze, dokładniej dopasowane i lepiej trzymają kostkę. Wentylowany język pozwala na odprowadzanie potu, a rzepy stabilizują jego położenie. Rozwiązanie to posiada dopasowujący się panel w przedniej części stopy oraz antybakteryjną powłokę eliminującą nieprzyjemny zapach. Wkładkę wewnętrzna typu Dual Density.

 

Parametry produktu:

·        Przeznaczenie All-Mountain

·        System wiązania BOA® Focus

·        Podeszwa wykonana w technologii B.F.T. Contect

·        But wewnętrzny 5 Feather

·        System wiązania buta wewnętrznego Ripper Lacing z rzepem obejmującym łydkę

·        Wkładka Dual-density

·        But zewnętrzny wykonany w nowej technologii z wykorzystaniem podeszwy Vibram

·        Termo-czuły, dopasowujący się, wentylowany język.

·        Wkładka z antybakteryjną wyściółką

·        Izolacja Space blanket

·        Rozmiary: 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 13

·        Kolory: czarny

·        Flex 7/10

 

FR1819B03-260
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło