BUTY SNOWBORDOWE K2 W SAPERA, BLACK,


1 229,00 zł
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Rocznik
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Damskie buty snowboardowe K2 SAPERA

K2 SAPERA to damskie buty snowboardowe łączące w sobie elegancki design, średni flex i wysoki komfort użytkowania, i sprawdzą się w każdych warunkach. Wyposażone w TAILORED ZONA FIT, czyli technologię umożliwiającą regulację szerokości podbicia, dostosują się do każdej stopy. Sznurowanie buta zewnętrznego za pomocą kółka BOA COILER LACING z platformą ściągającą w okolicy podbicia zapewnia bezkompromisową stabilizację jednym ruchem. Wewnętrzna wkładka ze wzmocnieniami z materiału INTUITION CONTROL FOAM 3D LINER o wysokiej gęstości dopasowuje się pod wpływem ciepła stopy do jej kształtu, a podeszwa z technologią K2 HARSHMELLOW razem z wzmocnioną stabilizacją pięty skutecznie redukuje wstrząsy i wibracje do minimum.

 

Parametry produktu:

Producent: K2

Technologie: Boa Coiler Lacing, Intuition Control Foam 3D Liner, Harshmellow

 

Technologie:

BOA LACING – Sposób wiązania butów snowboardowych, który podczas sznurowania produkuje niskie tarcie, by oferować równą pracę w każdej części konstrukcji. Oferuje łatwość i szybkość obsługi, a także równy nacisk na całej powierzchni cholewki.

INTUITION COMFORT FIT 3D – Pianka INTUITION składająca się na komfortowe obuwie wewnętrzne i długotrwałym dopasowaniu. Wykorzystanie wkładki z pianki EVA oraz wstawek w kształcie litery „J” umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz, w okolicach kostki, to gwarancja maksymalnej wygody przez cały dzień.

RUBBE LIGHT OUTSOLE – Podeszwa wykonana w całości z gumy, oferująca maksymalną wytrzymałość, przyczepność, a także doskonale pochłaniająca drgania i uderzenia podczas lądowania.

HARSHMELLOW – Stosowana zarówno w deskach, wiązaniach oraz butach, technologia HARSHMELLOW odpowiedzialna jest za absorbowanie uderzeń oraz minimalizowanie powstających wibracji. Wykorzystywany w najlepszych butach K2 materiał HARSHMELLOW zintegrowany jest w miejscu pięty oraz na przodostopiu, daje nam to znacznie więcej kontroli nad deską oraz sprawia, że lądowania są bardziej komfortowe.

N-020013-6.5
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło