• Obniżka

BUTY SNOWBORDOWE K2 M RAIDER, MOSS,

999,90 zł
799,00 zł Zniżka 20%
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty snowboardowe K2 RAIDER

K2 RAIDER to buty, w których każdy znajdzie coś dla siebie. To co w tych butach przyciąga największą uwagę to komfort jazdy, RAIDER są tak wygodne, jak najlepsze „Emu” twojej dziewczyny. Do tego szybkie wiązanie zapewnia BOA COILER. Giętkość wewnętrznego buta za pomocą obrotowego kółka BOA i łatwego naciągnięcia wewnętrznego buta K2 FAST- IN LINER, przynosi szybszy komfort użytkowania. Wewnętrzny but ze wzmocnieniem obszaru z materiału INTUITION COMFORT FIT 3D ze średnią gęstością, która się automatycznie ukształtuje pod wpływem ciepła twoich nóg i będzie utrzymywać je w komforcie. Idealne buty dla snowboardzistów, którzy lubią jazdę w klasycznej formie na stoku.

 

Parametry produktu:

Producent: K2

Technologie: Boa Coiler Lacing, Intuition Control Foam 3D Liner, Fast-In Liner.

Właściwości: Sztywność buta: 5/10

 

Technologie:

BOA LACING – Sposób wiązania butów snowboardowych, który podczas sznurowania produkuje niskie tarcie, by oferować równą pracę w każdej części konstrukcji. Oferuje łatwość i szybkość obsługi, a także równy nacisk na całej powierzchni cholewki.

INTUITION COMFORT FIT 3D – Pianka INTUITION składająca się na komfortowe obuwie wewnętrzne i długotrwałym dopasowaniu. Wykorzystanie wkładki z pianki EVA oraz wstawek w kształcie litery „J” umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz, w okolicach kostki, to gwarancja maksymalnej wygody przez cały dzień.

FAST- IN LINER – Zapewnia wygodę i dopasowanie sznurowania buta przez cały dzień, bardzo łatwe w użyciu.

RUBBE LIGHT OUTSOLE – Podeszwa wykonana w całości z gumy, oferująca maksymalną wytrzymałość, przyczepność, a także doskonale pochłaniająca drgania i uderzenia podczas lądowania.

112-020001-11.5
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło