• Obniżka

BUTY SNOW. RIDE W CADENCE, BLACK,


1 399,90 zł
1 259,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Rocznik
Sztywność
Typ buta Ride
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Damskie buty snowboardowe RIDE CADENCE

RIDE CADENCE to rekreacyjne buty dla zaawansowanych snowboarderek, które poszukują komfortowego i wygodnego buta snowboardowego, który zapewni wysoki poziom kontroli i komfortu, zapewni ciepło stopom oraz da dużą funkcjonalność podczas szybkiej jazdy w terenie. Zastosowana konstrukcja IN2GRATED gwarantuje doskonałe trzymanie stopy. Ponadto model ten posiada nowoczesny, bardzo szybki system zamykania BOA. Buty RIDE CADENCE to połączenie jakości i wygodny z wyśmienitą ceną. Wyposażony w wkładkę piankową DREAM INTUITION ™. BOA® FOCUS zapewnia precyzyjny dwustrefowy system dopasowania dla optymalnego trzymania pięty. LOCK DOWN ™ TURBO w połączeniu z szelkami TRANSITION WRAP ™ zapewnia bezpieczne trzymanie pięty. Technologia CAT pozwala na indywidualne dopasowanie w strefie łydki w celu zwiększenia komfortu. Podeszwa MICHELIN® SUMMIT SOLE łączy gumę i nylon, zapewniając lekkość. CADENCE to sztywny, wspierający but, który zapewni szybką jazdę na wszystkich obszarach górskich.

 

Parametry produktu:

Wkładka do butów: Wewnętrzne pręty j

Układ intuicyjnej wkładki buta: Dream liner

Boot outsole: Michelin® summit, phylon midsole

Konstrukcja buta pasuje: In2grated ™,przegubowe mankietów, 3d założenia tongue, removable liner, cat

Komfort budowy butów: Folia odblaskowa, czarna wkładka z siatki black gold ™

Wzór wyściółki buta: Center tongue ™

Sznurowanie wkładki buta: Lock down ™ turbo, szelki

Wkładka do butów: Impacto ™

Sztywność: 7/10

Zapięcie dociągające: boa®

Sznurowanie butów: H3 boa® focus, the closer ™

 

Technologie:

TRWAŁOŚĆ ROZRUCHU - RIDE oferuje trwałość 1: 1, zapewniając bezproblemową integrację wkładki do skorupy dla wszystkich rozmiarów całych i połowicznych. Wyściółka utrzymuje anatomicznie ukształtowany kształt stopy, zapewniając najwyższy komfort wyściółki po wyjęciu z pudełka, a ostatni kształt skorupy precyzyjnie łączy się ze sobą, zapewniając jednolite dopasowanie.

IN2GRATED CONSTRUCTION - Konstrukcja IN2GRATED ™ tworzy najlżejsze buty na rynku o najkrótszej długości, bez użycia rąk. Podszewka jest fabrycznie uformowana wewnątrz skorupy, aby zapewnić najbardziej efektywne „dopasowanie do siatki”, co prowadzi do mniejszego spakowania dla lepszego ogólnego komfortu.

HDR PREMIUM SYNTETYKI - Materiał RIDE PREMIUM PU wykorzystuje zastrzeżoną żywicę, która znacznie poprawia trwałość i odporność na zużycie. Stosowany w strefach wysokiego ścierania, gdzie wiązania i krawędzie deski powodują ukierunkowane zużycie, RIDE PREMIUM PU ma niezrównaną wydajność.

PODESZWA SZCZYTOWA MICHELIN® - Podeszwa ta jest trwałą mieszanką gumy MICHELIN® i poliamidu, co sprawia, że podeszwa jest wyjątkowo lekka.

THE CLOSER ™ - Oferuje dwa razy większą moc, aby bezpiecznie zamknąć buta. Prowadnica CLOSER ™ jest wyśrodkowana na przedniej części stopy, aby obniżyć moc koronki w celu wyrównania napięcia koronki w całym bucie. W połączeniu z BOA® FIT SYSTEM, równomierne dokręcenie prowadnicy koronki CLOSER ™ przenosi system dopasowania na wyższy poziom i zapewnia niezwykle precyzyjne dopasowanie.

ZEWNĘTRZNE SŁUPKI J - Dodatkowe trzymanie kostki i pięty.

WEWNĘTRZNE SŁUPKI J - Doskonałe trzymanie kostki i pięty z dodatkowym wsparciem.

RDZENIOWE KIESZENIE NA KOSTKI - Anatomicznie prawidłowe dopasowanie dla najlepszego trzymania pięty

INTUITION ™ DREAM LINER - Pianka o wielu gęstościach otoczona wspierającą szkieletową strukturą zapewnia maksymalne odbicie i marzycielską wydajność.

PODSZEWKA Z CZARNEGO ZŁOTA - Ten bambusowy węgiel drzewny w naturalny sposób łagodzi zapachy i wilgoć. Inne korzyści obejmują lepszą regulację temperatury i funkcję krążenia.

LOCK DOWN ™ TURBO LINER LACING - Bezpieczny, bez luźnego mechanizmu koronki, aby zablokować sznurowadła na miejscu.

WKŁADKA IMPACTO ™ - Wkładka o wielu gęstościach z dodatkową strukturą podparcia i elementem derzeniowym w pięcie zapewnia wygodne lądowanie i wygodę przez cały dzień.

 

12D201011225
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło