Buty Snowboardowe RIDE W HERA | Wrocław |

BUTY SNOWBOARDOWE RIDE W HERA, VAPOR


1 159,00 zł
Brutto

Damskie buty snowboardowe RIDE HERA

Zaawansowany szybki system perfekcyjnego dopasowania BOA® COILER z dodatkowym wsparciem BOA CLOSER™ LACE SYSTEM zapewni super trzymanie nogi we wszystkich strefach z zachowaniem komfortu. Żeby tego było mało, TONGUE TIED BOA® CLOSURE SYSTEM dodatkowo i bardzo dokładnie zamyka się wokół pięty – osobne boczne pokrętło BOA® jest odpowiedzialne za perfekcyjną stabilizację kostki i całego stawu skokowego. Wzmocniona, 100% termoformowalna wkładka SUPPORT INTUITION™ LINER gwarantuje idealne dopasowanie się do kształtu Twoich stóp po wygrzaniu butów.

NOWOŚĆ! HEAT REFLECTIVE FOIL – zastosowanie aluminiowej wkładki pod wewnętrznym butem pozwala na utrzymanie temperatury stopy nawet w największych mrozach.

Technologia LSD C.A.T. to nic innego, jak dopasowanie buta do anatomii kobiecej nogi. Dzięki regulowanemu obwodowi cholewki, nic nie będzie Ciebie uwierało w łydkę, a węższa budowa linera pozwoli dopasować damską stopę w pełnym zakresie.

 

Parametry produktu:

Wkładka do butów: Wewnętrzne pręty j

Układ intuicyjnej wkładki buta: Wsparcie

Wkładka do butów: Formowane 3D podwójne denstiy

Boot outsole: Podeszwa Jade Plus, podeszwa środkowa slime

Konstrukcja buta pasuje: In2grated ™,przegubowe mankietów,3d założenia tongue, removable liner, cat

Wygoda budowy butów: Folia odblaskowa, czarna podszewka z siatki Black Gold ™

Sztywność: 5/10

Zapięcie dociągające: boa®

Sznurowanie butów: H3 Boa Coiler, zamknięcie Tongue Tied ™,The Closer ™

 

Technologie:

TRWAŁOŚĆ ROZRUCHU - RIDE oferuje trwałość 1: 1, zapewniając bezproblemową integrację wkładki do skorupy dla wszystkich rozmiarów całych i połowicznych. Wyściółka utrzymuje anatomicznie ukształtowany kształt stopy, zapewniając najwyższy komfort wyściółki po wyjęciu z pudełka, a ostatni kształt skorupy precyzyjnie łączy się ze sobą, zapewniając jednolite dopasowanie.

PODESZWA JADE PLUS - Specjalna podeszwa damska zbudowana z trwałej gumowej konstrukcji z wewnętrzną podeszwą środkową + SLIME. Ulepszony kontur pięty w celu zmniejszenia oporu pięty i lepszej chodzenia na każdym terenie.

IN2GRATED CONSTRUCTION - Konstrukcja IN2GRATED ™ tworzy najlżejsze buty na rynku o najkrótszej długości, bez użycia rąk. Podszewka jest fabrycznie uformowana wewnątrz skorupy, aby zapewnić najbardziej efektywne „dopasowanie do siatki”, co prowadzi do mniejszego spakowania dla lepszego ogólnego komfortu.

PODESZWA ŚRODKOWA SZLAMU - Zastrzeżona mieszanka pianki RIDE poprawia komfort i reakcję pod stopami.

WEWNĘTRZNE SŁUPKI J - Doskonałe trzymanie kostki i pięty z dodatkowym wsparciem.

LSD CAT (TECHNOLOGIA REGULACJI ŁYDEK) - Ten LSD (damskie wzornictwo) został stworzony, aby zwiększyć komfort i zapewnić idealne dopasowanie. Ta regulacja na rzepy na mankiecie bagażnika pozwala na jedyne w swoim rodzaju dopasowanie do strefy łydki.

FOLIA ODBLASKOWA - Przekierowuje ciepło pod stopę i palec u nogi, aby utrzymać ciepło

BOA® TONGUE TIED FOCUS FIT SYSTEM - Aktywowany tarczą system dopasowania, który pozwala na unikalny dwustrefowy system dopasowania ze zintegrowanym TONGUE TIED ™ dla najlepszego trzymania pięty i precyzyjnego dopasowania.

PODSZEWKA Z CZARNEGO ZŁOTA - Ten bambusowy węgiel drzewny w naturalny sposób łagodzi zapachy i wilgoć. Inne korzyści obejmują lepszą regulację temperatury i funkcję krążenia.

FORMOWANA 3D EVA O PODWÓJNEJ GĘSTOŚCI - Miękka pianka EVA dla wygody i twardsza druga gęstość dla dodatkowego wsparcia stopy tam, gdzie jest to potrzebne.

SYSTEM SZNUROWANIA POWŁOKI BOA® COILER FIT SYSTEM - Dopasuj system za pomocą pokrętła BOA®, która chowa luz w sznurowadłach. Szybki, trwały i łatwy w użyciu.

TONGUE TIED ™ - Ta specjalna technologia RIDE zapewnia bezpieczne dopasowanie w strefie kostki i eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych uprzęży. Zintegrowane na języku przelotki BOA® zapewniają całkowite zamknięcie języka i trzymanie pięty na wyższym poziomie bez potencjalnych punktów nacisku. W zależności od modelu TONGUE TIED ™ jest łączony z tradycyjnymi koronkami, BOA® FOCUS LUB BOA® COILER CLOSURE SYSTEMS.

INTUITION ™ SUPPORT FOAM LINER - Ulepszona pianka o wysokiej gęstości zapewnia wsparcie przy zachowaniu komfortu.

LOCK DOWN ™ TURBO LINER LACING - Bezpieczny, bez luźnego mechanizmu koronki, aby zablokować sznurowadła na miejscu.

12D201212220

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło