Buty Snowboardowe RIDE W KARMYN | Wrocław |

BUTY SNOWBOARDOWE RIDE W KARMYN, KIMO


1 299,00 zł
Brutto

Damskie buty snowboardowe RIDE KARMYN

Damskie buty snowboardowe RIDE KARMYN zostały wyposażone w technologie, które zapewniają ciepło i wygodę na stoku. But wewnętrzny został wykonany z pianki o dużej gęstości, która jest termoformowalna, amortyzująca podeszwa MICHELIN FIBERLITE oraz wkładka ze wzmocnieniem na piętę która poprawia jakość lądować. Zapięcie BOA umożliwia błyskawiczne i perfekcyjne zakładanie i ściąganie buta snowboardowego. Buty RIDE KARMYN doskonale leża na nogach, zapewniają wysoki komfort oraz utrzymują ciepło tak bardzo potrzebne na stoku.

 

Parametry produktu:

Wkładka do butów: Wewnętrzne pręty j rdzeniowe, kieszenie na kostkach

Układ intuicyjnej wkładki buta: Mobilny

Wkładka do butów: Formowane 3D podwójne denstiy

Boot outsole: Michelin® fiberlite, podeszwa środkowa slime

Konstrukcja buta pasuje: In2grated ™,przegubowe mankietów,3d założenia tongue, removable liner, regulowany pasek energii, cat

Wygoda budowy butów: Folia odblaskowa, czarna podszewka z siatki black gold ™

Sztywność: 6/10

Kategoria rozruchowa

Zapięcie dociągające: boa®

Sznurowanie butów: H3 / m3 tongue tied ™ focus ™,the closer ™

 

Technologie:

TRWAŁOŚĆ ROZRUCHU - RIDE oferuje trwałość 1: 1, zapewniając bezproblemową integrację wkładki do skorupy dla wszystkich rozmiarów całych i połowicznych. Wyściółka utrzymuje anatomicznie ukształtowany kształt stopy, zapewniając najwyższy komfort wyściółki po wyjęciu z pudełka, a ostatni kształt skorupy precyzyjnie łączy się ze sobą, zapewniając jednolite dopasowanie.

IN2GRATED CONSTRUCTION - Konstrukcja IN2GRATED ™ tworzy najlżejsze buty na rynku o najkrótszej długości, bez użycia rąk. Podszewka jest fabrycznie uformowana wewnątrz skorupy, aby zapewnić najbardziej efektywne „dopasowanie do siatki”, co prowadzi do mniejszego spakowania dla lepszego ogólnego komfortu.

PODESZWA ŚRODKOWA SZLAMU - Zastrzeżona mieszanka pianki RIDE poprawia komfort i reakcję pod stopami.

WEWNĘTRZNE SŁUPKI J - Doskonałe trzymanie kostki i pięty z dodatkowym wsparciem.

LSD CAT (TECHNOLOGIA REGULACJI ŁYDEK) - Ten LSD (damskie wzornictwo) został stworzony, aby zwiększyć komfort i zapewnić idealne dopasowanie. Ta regulacja na rzepy na mankiecie bagażnika pozwala na jedyne w swoim rodzaju dopasowanie do strefy łydki.

FOLIA ODBLASKOWA - Przekierowuje ciepło pod stopę i palec u nogi, aby utrzymać ciepło

PODESZWA JADE PLUS - Specjalna podeszwa damska zbudowana z trwałej gumowej konstrukcji z wewnętrzną podeszwą środkową + Slime. Ulepszony kontur pięty w celu zmniejszenia oporu pięty i lepszej chodzenia na każdym terenie.

REGULOWANY PASEK POWER ™ - Technologia regulowanego paska POWER RAP ™ firmy RIDE umożliwia regulację zasięgu w celu dostosowania długości paska, zapewniając dodatkowe wsparcie rozruchu i reakcję, gdy jest to potrzebne.

HDR PREMIUM SYNTETYKI - Materiał RIDE PREMIUM PU wykorzystuje zastrzeżoną żywicę, która znacznie poprawia trwałość i odporność na zużycie. Stosowany w strefach wysokiego ścierania, gdzie wiązania i krawędzie deski powodują ukierunkowane zużycie, RIDE PREMIUM PU ma niezrównaną wydajność.

MICHELIN® FIBERLITE - Podeszwa ta zawiera lekkie mieszanki gumy wic i oc z siatką i podeszwą środkową + Slime zapewniającą dynamiczną amortyzację z podwójnym wsparciem.

BOA® TONGUE TIED FOCUS FIT SYSTEM - Aktywowany tarczą system dopasowania, który pozwala na unikalny dwustrefowy system dopasowania ze zintegrowanym TONGUE TIED ™ dla najlepszego trzymania pięty i precyzyjnego dopasowania.

WRAP LINER - Buduje dodatkową stabilność i żywotność wkładki. Zapewnia bezproblemowy komfort w połączeniu z systemem wiązanym na języku.

RDZENIOWE KIESZENIE NA KOSTKI - Anatomicznie prawidłowe dopasowanie dla najlepszego trzymania pięty.

MOBILNA WKŁADKA PIANKOWA INTUITION ™ - Pianka o podwójnej gęstości zapewnia wydajność i swobodę ruchów.

PODSZEWKA Z CZARNEGO ZŁOTA - Ten bambusowy węgiel drzewny w naturalny sposób łagodzi zapachy i wilgoć. Inne korzyści obejmują lepszą regulację temperatury i funkcję krążenia.

FORMOWANA 3D EVA O PODWÓJNEJ GĘSTOŚCI - Miękka pianka EVA dla wygody i twardsza druga gęstość dla dodatkowego wsparcia stopy tam, gdzie jest to potrzebne.

12D201112235

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło