BUTY SNOW. RIDE W SAGE, CASHEW,


949,00 zł
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Rocznik
Sztywność
Typ buta Ride
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Damskie buty snowboardowe RIDE SAGE

RIDE SAGE pozwoli Tobie przesunąć granice swoich możliwości. Zarówno świeży opad, jak i przygotowana trasa, czy też freestyle’u w snowparku – masz pełną stabilność i kontrolę, przy niesamowitym komforcie. Połączony zaawansowany system BOA® COILER z dodatkowym supportem prowadzenia linek BOA CLOSER™ LACE SYSTEM + dodatkowo termoformowalną wkładkę INTUITION™ oraz system szybkiego wiązania wkładki LOCK DOWN™ TURBO - tworzy wszechstronny, super komfortowy but, który pozwoli tobie wejść do Snowboardowej Gry z pozycji liderki. Dodatkowo Antybakteryjna technologia AEGIS™ ANTIMICROBIAL pozwoli cieszyć się zapachem perfum, a nie skisłej skarpety

NOWOŚĆ! HEAT REFLECTIVE FOIL – zastosowanie aluminiowej wkładki pod wewnętrznym butem pozwala na utrzymanie temperatury stopy nawet w największych mrozach, a przecież wiadomo nie od dziś, że kobiety to zmarzluchy!

Technologia LSD C.A.T. to nic innego, jak dopasowanie buta do anatomii kobiecej nogi. Dzięki regulowanemu obwodowi cholewki, nic nie będzie Ciebie uwierało w łydkę, a węższa budowa linera pozwoli dokładniej dopasować do damskiej stopy.

 

Parametry produktu:

Wkładka do butów: Wewnętrzne słupki j.

Układ intuicyjnej wkładki buta: Plusz

Wkładka do butów: Die cut eva

Boot outsole: Grip Light Sole,+ Slime Midsole

Konstrukcja buta pasuje: In2grated ™,przegubowe mankietów,3d założenia tongue, removable liner,cat

Wzór wyściółki buta: Center tongue ™

Sznurowanie wkładki buta: Lock down ™ turbo

Sztywność: 4/10

Zapięcie dociągające: Boa®

Sznurowanie butów: H3 boa® coiler,the closer ™

 

Technologie:

TRWAŁOŚĆ ROZRUCHU - RIDE oferuje trwałość 1: 1, zapewniając bezproblemową integrację wkładki do skorupy dla wszystkich rozmiarów całych i połowicznych. Wyściółka utrzymuje anatomicznie ukształtowany kształt stopy, zapewniając najwyższy komfort wyściółki po wyjęciu z pudełka, a ostatni kształt skorupy precyzyjnie łączy się ze sobą, zapewniając jednolite dopasowanie.

IN2GRATED CONSTRUCTION - Konstrukcja IN2GRATED ™ tworzy najlżejsze buty na rynku o najkrótszej długości, bez użycia rąk. Podszewka jest fabrycznie uformowana wewnątrz skorupy, aby zapewnić najbardziej efektywne „dopasowanie do siatki”, co prowadzi do mniejszego spakowania dla lepszego ogólnego komfortu.

LEKKA PODESZWA – Podeszwa środkowa SLIME w połączeniu z gumowymi kapsułami dla maksymalnej trwałości i przyczepności na lodzie.

PODESZWA ŚRODKOWA SZLAMU - Zastrzeżona mieszanka pianki RIDE poprawia komfort i reakcję pod stopami.

WEWNĘTRZNE SŁUPKI J - Doskonałe trzymanie kostki i pięty z dodatkowym wsparciem.

INTUITION ™ PLUSH FOAM LINER - Pianka o średniej gęstości zapewnia wyjątkową miękkość i wygodę przez cały dzień.

LOCK DOWN ™ TURBO LINER LACING - Bezpieczny, bez luźnego mechanizmu koronki, aby zablokować sznurowadła na miejscu.

LSD CAT (TECHNOLOGIA REGULACJI ŁYDEK) - Ten LSD (damskie wzornictwo) został stworzony, aby zwiększyć komfort i zapewnić idealne dopasowanie. Ta regulacja na rzepy na mankiecie bagażnika pozwala na jedyne w swoim rodzaju dopasowanie do strefy łydki.

FOLIA ODBLASKOWA - Przekierowuje ciepło pod stopę i palec u nogi, aby utrzymać ciepło

SYSTEM SZNUROWANIA POWŁOKI BOA® COILER FIT SYSTEM - Dopasuj system za pomocą tarczy, która chowa luz w sznurowadłach. Szybki, trwały i łatwy w użyciu.

12D201313235

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło