• Obniżka

BUTY SNOW. RIDE M LASSO, FOREST,


1 299,90 zł
1 169,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Rozmiar buta snowboardowego
Płeć
Rocznik
Sztywność
Typ buta Ride
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Męskie buty snowboardowe RIDE LASSO

RIDE LASSO to tak zwany „MUST HAVE” każdego poważnego ridera – motto jest proste – przymierz i porównaj z innymi butami – zrozumiesz dlaczego LASSO to zdecydowanie jeden z najlepiej sprzedający się butów snowboardowych. Znalazłeś właśnie buta, który perfekcyjnie utrzyma na miejscu i zabezpieczy twój staw skokowy w każdych warunkach i zapewni idealny komfort i kontrolę. Zaawansowany szybki system BOA® COILER z dodatkowym wsparciem BOA CLOSER™ LACE SYSTEM zapewni super trzymanie nogi we wszystkich strefach z zachowaniem pełnej wygody. Żeby tego było mało, drugie pokrętło systemu TONGUE TIED BOA® CLOSURE jest odpowiedzialne za perfekcyjną stabilizację kostki i całego stawu skokowego. Wyposażony w wkładkę piankową INTUITION ™. System zwijacza BOA® H3 zapewnia równomierne dopasowanie, Podeszwa MICHELIN® SUMMIT SOLE łączy gumę i nylon, zapewniając lekkość. RIDE LASSO jest sztywniejszym, elastycznym butem, który oferuje szybką jazdę z bezproblemowym systemem sznurowania.

 

Parametry produktu:

Wkładka do butów: Wewnętrzne i zewnęterze pręty j

Układ intuicyjnej wkładki buta: Wsparcie

Wkładka do butów: Formowana 3D Double Destiy

Boot Outsole: Michelin® Summit,Phylon Midsole

Konstrukcja buta pasuje: In2grated ™,przegubowe mankietów, 3d założenia Tongue, Removable Liner,

Komfort budowy butów: Folia odblaskowa, czarna podszewka z siatki Black Gold

Wzór wyściółki buta: Center tongue ™

Sznurowanie wkładki buta: Lock down ™ Turbo

Wkładka do butów: Intuition ™

Sztywność: 6/10

Zapięcie dociągające: boa®

Sznurowanie butów: H3 boa® Focus, The Closer ™, zamknięcie Tongue Tied ™

 

Technologie:

TRWAŁOŚĆ ROZRUCHU - RIDE oferuje trwałość 1: 1, zapewniając bezproblemową integrację wkładki do skorupy dla wszystkich rozmiarów całych i połowicznych. Wyściółka utrzymuje anatomicznie ukształtowany kształt stopy, zapewniając najwyższy komfort wyściółki po wyjęciu z pudełka, a ostatni kształt skorupy precyzyjnie łączy się ze sobą, zapewniając jednolite dopasowanie.

IN2GRATED CONSTRUCTION - Konstrukcja IN2GRATED ™ tworzy najlżejsze buty na rynku o najkrótszej długości, bez użycia rąk. Podszewka jest fabrycznie uformowana wewnątrz skorupy, aby zapewnić najbardziej efektywne „dopasowanie do siatki”, co prowadzi do mniejszego spakowania dla lepszego ogólnego komfortu.

LOCK DOWN ™ TURBO LINER LACING - Bezpieczny, bez luźnego mechanizmu koronki, aby zablokować sznurowadła na miejscu.

FOLIA ODBLASKOWA - Przekierowuje ciepło pod stopę i palec u nogi, aby utrzymać ciepło w przyjemności podczas ładowania ostatniego krzesła.

HDR PREMIUM SYNTETYKI - Materiał RIDE PREMIUM PU wykorzystuje zastrzeżoną żywicę, która znacznie poprawia trwałość i odporność na zużycie. Stosowany w strefach wysokiego ścierania, gdzie wiązania i krawędzie deski powodują ukierunkowane zużycie, RIDE PREMIUM PU ma niezrównaną wydajność.

PODESZWA SZCZYTOWA MICHELIN® - Podeszwa ta jest trwałą mieszanką gumy MICHELIN® i poliamidu, co sprawia, że podeszwa jest wyjątkowo lekka.

SYSTEM CEWEK BOA® Z TONGUE TIED ™ - System koronki z aktywowanym kołowrotkiem do szybkiego i łatwego jednolitego zamykania. Oddzielna rolka boczna aktywuje wewnętrzny system trzymania pięty TONGUE TIED ™.

SYSTEM CEWEK BOA® Z TONGUE TIED ™ - System koronki z aktywowanym kołowrotkiem do szybkiego i łatwego jednolitego zamykania. Oddzielna rolka boczna aktywuje wewnętrzny system trzymania pięty TONGUE TIED ™.

WEWNĘTRZNE SŁUPKI J - Doskonałe trzymanie kostki i pięty z dodatkowym wsparciem.

INTUITION ™ SUPPORT FOAM LINER - Ulepszona pianka o wysokiej gęstości zapewnia wsparcie przy zachowaniu komfortu.

PODSZEWKA Z CZARNEGO ZŁOTA - Ten bambusowy węgiel drzewny w naturalny sposób łagodzi zapachy i wilgoć. Inne korzyści obejmują lepszą regulację temperatury i funkcję krążenia.

FORMOWANA 3D EVA O PODWÓJNEJ GĘSTOŚCI - Miękka pianka EVA dla wygody i twardsza druga gęstość dla dodatkowego wsparcia stopy tam, gdzie jest to potrzebne.

 

12D200513250
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło