• Obniżka

SNOWBOARD JR NIDECKER MICRON MAGIC B-GRADE, 120


899,90 zł
809,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Długość deski jr
Rocznik
Typ deski Jones
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Juniorska deska snowboardowa NIDECKER MICRON MAGIC

„Idealna dla dzieci uczących się jeździć”

NIDECKER MICRON MAGIC to deska snowboardowa, którą zaprojektowaliśmy specjalnie dla dzieci, które dopiero uczą się jeździć i chcą szybko przejść ze stoków króliczka. Jest to TWIN TIP z odpowiednią ilością popu do nauki skręcania i wykonywania pierwszych skoków, a miękkość jest łatwa do kontrolowania i wygodna w jeździe dla rosnących, młodych snowboardzistów. Posiada: naszą sprawdzoną w czasie, klasyczną konstrukcję SANDWICH zbudowaną z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają NIDECKERowi produkować tak świetne deski snowboardowe; nasza trójfazowa konstrukcja CAMBER FREESTYLE CAMROCK, dzięki której nauka pierwszych trików jest bardzo łatwa.

 

Parametry produktu:

CLASSIC SANDWICH – Nasza standardowa konstrukcja jest najwyższą linią dla większości innych marek. Nasze sprawdzone, wysokiej jakości materiały pozwalają nam produkować płyty o doskonałych parametrach, które nie łamią banku.

ABSORBNID –To innowacyjna górna warstwa przeznaczona do pochłaniania niepożądanych wibracji. To pozwala nam opracowywać dynamiczne deski, które zapewniają płynną i niemęczącą jazdę.

4/4-3 INSERTS – Dzięki 3 rzędom wkładek co 4 cm ten bardzo prosty wzór wkładek daje większe możliwości, ułatwiając młodszym snowboarderom wybór, która postawa jest najlepsza. Oferujemy go tylko w naszych modelach dla dzieci. Nasze stanowisko referencyjne to środkowa pozycja.

DUAL PLUS – Nasze standardowe dwuosiowe włókno szklane 90 ° zostało zaprojektowane z myślą o wybaczającej jeździe i przewidywalnej elastyczności skrętnej. Jest niezawodny i idealny na wszystkie rodzaje terenu i jeźdźców.

FULL WOOD CORE – To jest nasz standardowy rdzeń z topoli ze wzmocnieniami z buku. Buk w nosie i ogonie dodaje popu, sztywności i skrętu. Jeśli lubisz konsekwentną jazdę z dużą ilością życia, jest to sedno dla Ciebie.

N-5000N-5000 jest naszą uniwersalną bazą. Został zaprojektowany tak, aby wchłaniać wosk, aby zachować go dłużej. Ta wyjątkowo trwała baza zabierze Cię wszędzie.

SN190654

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło