WIĄZANIE SNOW. JR FLOW MICRON, BLACK, S

659,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dziecięce wiązanie snowboardowe FLOW MICRON

Od pierwszych zwrotów do pierwszych skoków, MICRON zapewnia dzieciom radość i wygodę. Wiązanie wybacza błędy, daje wysoki komfort użytkowania. Oparcie i oversize'owa z dźwignią są tak łatwe w użyciu że dzieci mogą wchodzić i wychodzić bez problemu same.

 

Parametry produktu:

Formowane tworzywo sztuczne z płytą podstawową, seria Rockered Micron

Hiback Molded Composite, UniBack

Powerstrap Fusion UniFit

Klamry zapadkowe z zapadką Micron

Amortyzacja poduszkami EVA, dysk (4HP + 3HP)

Komfort: 8/10

Czułość: 5/10

Sztywność przedniej części: 4/10

Boczna sztywność: 4/10

Rozmiary: XS (175-195), S (190-225)

 

Technologie:

COMBI DISC

EVA PADS CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION UNIFIT – Jednoczęściowe paski POWERSTRAP FUSION UNIFIT mają kształt 3D, dzięki czemu doskonale dopasowują się i pokrywają większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę.

HIBACKS UNIBACKUNIBACK to lekki jednoczęściowy HIBACK, który w pełni odchyla się, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a wygodne wkładki EVA zmniejszają nacisk na nogi.

BASEPLATES H AND MICRON SERIES – Płyty podstawowe z serii H i Micron są wykonane z bardzo wytrzymałego i nieco bardziej wybaczającego tworzywa sztucznego POM, a także mają nasz kołysany design. Doskonale nadają się do jazdy w górach, zapewniają stabilną platformę i bardzo łatwo wkłada się i wyjmuje buta z wiązania.

BUCKLES MINI-RATCHET – Dokładnie dopasuj POWERSTRAP do buta i w razie potrzeby dokonaj mikro-regulacji. Wystarczy pociągnąć dźwignię i zablokować, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W16-S
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło