SKARPETY UYN MAN SKI ALL MOUNTAIN,

79,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar
Ilość

Skarpety narciarskie UYN MAN SKI ALL MOUNTAIN

W dynamiczne dni na nartach Twoje stopy są optymalnie wspierane w skarpetkach ALL MOUNTAIN od UYN®. Obszar kostki jest szczególnie dobrze chroniony, podobnie jak wrażliwe ścięgno Achillesa. Najwyższy poziom komfortu noszenia zapewnia skuteczna wentylacja.

 

Technologie:

MANKIETY ZERO UDUSZENIA - Elastyczne, anatomicznie ukształtowane mankiety zapewniają pewne trzymanie bez ograniczeń.

ERGOLOGICZNA WKŁADKA - Anatomicznie ukształtowana wkładka do atletycznych stresów i ruchu.

KONCEPCJA GRIPDYNAMIC - Inteligentny uchwyt dla antypoślizgowej stabilności stopy.

OCHRANIACZ NA PODBICIE - Czołowa struktura amortyzująca wstrząsy, która jednocześnie gwarantuje skuteczną wentylację stóp.

OCHRANIACZ KOSTKI INTERICOR - Asymetryczna ochrona kostki zintegrowana z goleniem. Zmniejsza ciśnienie podczas aktywności.

OCHRANIACZ GOLENI I ŁYDEK - Ochrona amortyzacji, która jednocześnie gwarantuje przepływ powietrza.

SOFDRY - Kiedy każdy krok jest miękki, Twoja skóra pozostaje sucha, a stopy poruszają się z maksymalnym komfortem, wtedy ciesz się skarpetkami UYN z SOFDRY. Jego miękkość zbliża SOFDRY do kaszmiru. Dzięki gęstej strukturze odprowadza wilgoć ze skóry, zapewniając ochronę w wyściełanych miejscach. I pozostaje przycięty nawet przy dużych obciążeniach.

SUBERNAT - W grę wchodzi zaawansowany technologicznie materiał SUBERNAT, w którym kończą się możliwości włókien naturalnych. Odporne na ścieranie nanowłókno, zaprojektowane z najwyższą precyzją, jest bardziej miękkie i może pochłaniać więcej wilgoci niż włókna naturalne. W skarpetkach UYN SUBERNAT rozpieszcza skórę wyjątkowym uczuciem lekkości i wygody.

S041B1193941
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło