SNOWBOARD JONES W AIRHEART,

SNOWBOARD JONES W AIRHEART,


2 499,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa damska JONES AIRHEART

JONES AIRHEART to elitarny kierunkowy bliźniak górski stworzony dla doświadczonych snowboarderek, które lubią ciężko rzeźbić i latać w powietrzu.

Zwinne sterowanie i naddźwiękowe przyspieszenie AIRHEART wynika z 3D CONTOUR BASE 2.0, krawędzi TRACTION TECH 2.0 oraz profilu POWER CAMBER. POWER CAMBER utrzymuje cię w ryzach i mocno na poręczy, a łyżki na 3D CONTOUR BASE 2.0 pomagają wyeliminować zaczep i poprawić płynność skrętu. Warstwa TRIAX CARBON INNEGRA pod warstwą wierzchnią z EKO-PLASTIKU zasysa gadanie na desce i oferuje doskonały pop i błyskawiczną reakcję na każdy wkład energii snowboardzistki. Nowość na rok 2020, AIRHEART jest zbudowany z rdzeniem FSC POWER, który jest specjalnie wyprofilowany między stopami dla dodatkowego popu.

Innowacyjny tradycyjny profil CAMBER został poprawiony, aby zapewnić szaloną reakcję krawędzi CAMBER bez zwykłych zawieszeń. Promień wygięcia zwęża się płasko w kierunku końców, a podstawa jest ścięta o jeden stopień na krawędziach od punktów styku wygięcia do końców deski. Fazowanie podstawy uwalnia krawędzie tam, gdzie lubią zaczepiać, co równoważy pop i stabilność kierunkową CAMBER z luźniejszym, mniej chwytliwym uczuciem.

 

Parametry produktu:

Kształt: Traction Tech, Tępy Nos, Progresywny Sidecut, Direstional Twin

Fleks: Sztywność 7/10 – zabawny, V-Core, Kierunkowy wzór fleks

Długości deski: 146, 149, 152

 

Technologie:

TRACTION TECH – Podobnie jak ząbkowany nóż wbijający się w śnieg, TRACTION TECH poprawia przyczepność na krawędzi, dodając wiele punktów kontaktowych na całej długości deski.

PROGRESYWNY SIDECUT – Na odległych końcach cięcia bocznego promień zwiększa się stopniowo, gdy krawędź dotrze do punktu styku. Stopniowe zwiększanie promienia sidecut w kierunku punktu styku zapewnia płynniejszą inicjację i zjazd z zakrętu, gdy krawędź ślizga się po śniegu z mniejszym nagłym przejściem.

WEND NATURAL WAX – Deski Jones są gotowe do jazdy prosto ze sklepu, są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem WEND.

OVERSIZED RECYCLED EDGES – Wszystkie płyty Jones są wykonane z przewymiarowanych krawędzi ze stali z odzysku, co zapewnia dodatkową trwałość i lepszą stabilność produkcji.

FACTORY TUNED (DOSTROJONY FABRYCZNIE) – Wszystkie deski snowboardowe Jones są fabrycznie dostrojone od czubka i ogona, abyś mógł przejść od sklepu do góry.

SUPER SAP BIO RESIN – Wszystkie płyty Jones są teraz zbudowane z opartej na biologii odnawialnej żywicy epoksydowej zamiast żywicy epoksydowej na bazie ropy naftowej. Surowce użyte do produkcji SUPER SAP BIO RESIN to produkty uboczne lub odpady z innych procesów przemysłowych na bazie roślin. Produkcja SUPER SAP wymaga o 33% mniej emisji gazów

FSC POWER CORE – Rdzeń z pełnego drewna o potrójnej gęstości z bambusowymi podłużnicami z twardego drewna dla zwiększenia popu i trwałości oraz paulownia dla oszczędności masy.

SINTERED 9900 (SPIEKANY 9900) – Wykonane z polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej (UHMW-PE) i węgla. Ta ultraszybka podstawa jest łatwa do naprawy dzięki UHMW-PE

TRIAX FIBERGLASS (WŁÓKNO SZKLANE TRIAX) – Wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i czułą jazdę w każdych warunkach terenowych i śniegowych.

RECYCLED ABS SIDEWALLS (ŚCIANKI BOCZNE Z RECYKLINGU ABS) – Tworzywo ABS to jedno z niezbędnych złych rzeczy w produkcji snowboardu. Poprawiamy zrównoważony charakter naszych desek snowboardowych, używając wyłącznie plastiku pochodzącego z recyklingu.

ECO PLASTIC TOPSHEET (EKO PLASTIKOWY ARKUSZ WIERZCVHNI) – Bio-plastikowy arkusz wierzchni wykonany z fasoli rycynowej. Ten materiał ekologiczny jest ultralekki, odporny na odpryski / zarysowania i odporny na wodę / śnieg (śnieg przylega mniej do warstwy górnej)

CARBON / INNEGRA REINFORCEMENT (WZMOCNIENIE CARBON / INNEGRA) – Nowe włókno CARBON INNEGRA tworzy ultra twardą hybrydową warstwę kompozytową, która tłumi deskę skrętnie i od czubka do końca. Wyprodukowano w USA i pojawiły się w Aviator, Airheart i Lone Wolf.

SJ190205

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło