SNOWBOARD JONES AVIATOR,


2 649,00 zł
Brutto
Płeć
Długość deski
Rocznik
Fleks deski Jones
Przeznaczenie deski Jones
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Deska snowboardowa JONES AVIATOR

JONES AVIATOR to elitarny kierunkowy bliźniak górski stworzony dla doświadczonych jeźdźców, którzy lubią ciężko rzeźbić i czerpać pełną frajdę w powietrzu.

Zwinne sterowanie AVIATOR i naddźwiękowe przyspieszenie wynikają z 3D CONTOUR BASE 2.0, krawędzi TRACTION TECH 2.0 oraz profilu POWER CAMBER. POWER CAMBER utrzymuje cię w ryzach i mocno poręczy, a łyżki na 3D CONTOUR BASE 2.0 pomagają wyeliminować zaczep i poprawić płynność skrętu. Warstwa TRIAX CARBON INNEGRA pod warstwą wierzchnią z eko-plastiku zasysa gadanie na desce i oferuje doskonały pop i błyskawiczną reakcję na każdy wkład energii snowboardzisty. Nowość w 2020 r. AVIATOR jest zbudowany z rdzeniem FSC POWER, który jest specjalnie wyprofilowany między stopami w celu zwiększenia popu.

Deska posiada innowacyjny tradycyjny profil CAMBER który został tu trochę poprawiony, aby zapewnić szaloną reakcję krawędzi CAMBER bez zwykłych zawieszeń. Promień wygięcia zwęża się płasko w kierunku końców, a podstawa jest ścięta o jeden stopień na krawędziach od punktów styku wygięcia do końców deski. Fazowanie podstawy uwalnia krawędzie tam, gdzie lubią zaczepiać, co równoważy pop i stabilność kierunkową CAMBER z luźniejszym, mniej chwytliwym uczuciem.

 

Parametry produktu:

Kształt: Traction Tech, Tępy Nos, Progresywny Sidecut, Kierunkowy Twin

Fleks: Sztywność 8/10 – precyzyjny, V-Core, Kierunkowy wzór fleks

Długości deski: 152, 156, 158, 158W, 160, 160W, 162

 

Technologie:

TRACTION TECH – Podobnie jak ząbkowany nóż wbijający się w śnieg, TRACTION TECH poprawia przyczepność na krawędzi, dodając wiele punktów kontaktowych na całej długości deski.

PROGRESYWNY SIDECUT – Na odległych końcach cięcia bocznego promień zwiększa się stopniowo, gdy krawędź dotrze do punktu styku. Stopniowe zwiększanie promienia sidecut w kierunku punktu styku zapewnia płynniejszą inicjację i zjazd z zakrętu, gdy krawędź ślizga się po śniegu z mniejszym nagłym przejściem.

3D CONTOUR BASE 2.0 – Umiarkowane kontury podstawy 3D z równomiernym wyrównaniem 4 mm łyżki w nosie i 4 mm łyżki w ogonie. Łyżka fazowa zaczyna się w punkcie kołysania.

3D CONTOUR BASE 2.0 – Podstawy konturu 3D zostały zaprojektowane tak, aby każdy bieg był płynniejszy, a każdy zakręt łatwiejszy dzięki zmniejszeniu oporu końcówek deski. Podstawy konturu 3D poprawiają poślizg i poprawiają pływanie, pomagając szybciej i płynniej jeździć.

WEND NATURAL WAX – Deski Jones są gotowe do jazdy prosto ze sklepu, są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem WEND.

OVERSIZED RECYCLED EDGES – Wszystkie płyty Jones są wykonane z przewymiarowanych krawędzi ze stali z odzysku, co zapewnia dodatkową trwałość i lepszą stabilność produkcji.

FACTORY TUNED (DOSTROJONY FABRYCZNIE) – Wszystkie deski snowboardowe Jones są fabrycznie dostrojone od czubka i ogona, abyś mógł przejść od sklepu do góry.

SUPER SAP BIO RESIN – Wszystkie płyty Jones są teraz zbudowane z opartej na biologii odnawialnej żywicy epoksydowej zamiast żywicy epoksydowej na bazie ropy naftowej. Surowce użyte do produkcji SUPER SAP BIO RESIN to produkty uboczne lub odpady z innych procesów przemysłowych na bazie roślin. Produkcja SUPER SAP wymaga o 33% mniej emisji gazów

FSC POWER CORE – Rdzeń z pełnego drewna o potrójnej gęstości z bambusowymi podłużnicami z twardego drewna dla zwiększenia popu i trwałości oraz paulownia dla oszczędności masy.

SINTERED 9900 (SPIEKANY 9900) – Wykonane z polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej (UHMW-PE) i węgla. Ta ultraszybka podstawa jest łatwa do naprawy dzięki UHMW-PE

TRIAX FIBERGLASS (WŁÓKNO SZKLANE TRIAX) – Wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i czułą jazdę w każdych warunkach terenowych i śniegowych.

RECYCLED ABS SIDEWALLS (ŚCIANKI BOCZNE Z RECYKLINGU ABS) – Tworzywo ABS to jedno z niezbędnych złych rzeczy w produkcji snowboardu. Poprawiamy zrównoważony charakter naszych desek snowboardowych, używając wyłącznie plastiku pochodzącego z recyklingu.

CARBON / INNEGRA REINFORCEMENT (WZMOCNIENIE CARBON / INNEGRA) – Nowe włókno CARBON INNEGRA tworzy ultra twardą hybrydową warstwę kompozytową, która tłumi deskę skrętnie i od czubka do końca. Wyprodukowano w USA i pojawiły się w Aviator, Airheart i Lone Wolf.

ECO PLASTIC TOPSHEET (MATT) (EKO PLASTIKOWY ARKUSZ WIERZCHNI - MATOWY) – Bio-plastikowy arkusz wierzchni wykonany z fasoli rycynowej. Ten materiał ekologiczny jest ultralekki, odporny na odpryski / zarysowania i odporny na wodę / śnieg (śnieg przylega mniej do warstwy górnej)

SJ200132

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło