SNOWBOARD JONES ULTRA MOUNTAIN TWIN,

SNOWBOARD JONES ULTRA MOUNTAIN TWIN,


2 649,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa JONES ULTRA MOUNTAIN TWIN

JONES ULTRA MOUNTAIN TWIN to zgrabna i wredna dwukierunkowa deska freestyle zbudowana z materiałów premium zwiększających prędkość i maksymalnie niwelujących drgania. Jest przeznaczony dla freeriderów, którzy lubią robić swoje duże triki poza teren parku. Zrównoważony ROCKER na czubku i ogonie zapewnia dobre pływanie w miękkim śniegu, podczas gdy CAMBER pod stopami w połączeniu z TRIACTION TECH 2.0 zapewniają ULTRA MOUNTAIN TWIN zatrzask i trzymają twardo. Podstawa SINTERED 9900 zapewnia przyspieszenie, które jest potrzebne, aby uzyskać efekt, podczas gdy lenno / bazaltowe podłużnice i górna warstwa forniru jesionowego zapewniają stabilność. Poprawiony rdzeń FSC POWER MOUNTAIN, został specjalnie wyprofilowany, aby zapewnić niezrównaną reakcję skrętną i „siłę pedału” między stopami.

Unikalny wzór wygięcia wahacza / pochylenia, zdefiniowany przez równomiernie wyważoną końcówkę i wahacz ogona i wygięcie między wiązaniami. CAMROCK poprawia finezję freestyle, utrzymując swoje wskazówki w zabawie, jednocześnie utrzymując moc i pop CAMBER pod stopami.

 

Parametry produktu:

Kształt: Traction Tech, Tępy Nos, Progresywny Sidecut, Kierunkowy Twin

Fleks: Sztywność 9/10 – potężny, V-Core, Podwójny wzór fleks

Długości deski: 154, 157, 158W, 160, 161W, 162

 

Technologie:

ULTRA CONSTRUCTION ULTRA KONSTRUKCJA to nowa definicja tego, co jest potrzebne do zbudowania snowboardu. Przetestowaliśmy każdy cal płyty, aby dokładnie ustawić materiały dokładnie tam, gdzie są potrzebne, jednocześnie eliminując wszystkie nadmiarowe materiały. Połączenie tych innowacyjnych technik konstrukcyjnych z superlekkimi rdzeniami drewnianymi i włóknem węglowym zapewnia rewolucyjne rezultaty. Deski JONES ULTRA to najlżejsze, a jednocześnie najtrwalsze deski snowboardowe na ziemi.

TRACTION TECH – Podobnie jak ząbkowany nóż wbijający się w śnieg, TRACTION TECH poprawia przyczepność na krawędzi, dodając wiele punktów kontaktowych na całej długości deski.

PROGRESYWNY SIDECUT – Na odległych końcach cięcia bocznego promień zwiększa się stopniowo, gdy krawędź dotrze do punktu styku. Stopniowe zwiększanie promienia sidecut w kierunku punktu styku zapewnia płynniejszą inicjację i zjazd z zakrętu, gdy krawędź ślizga się po śniegu z mniejszym nagłym przejściem.

WEND NATURAL WAX – Deski Jones są gotowe do jazdy prosto ze sklepu, są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem WEND.

OVERSIZED RECYCLED EDGES – Wszystkie płyty Jones są wykonane z przewymiarowanych krawędzi ze stali z odzysku, co zapewnia dodatkową trwałość i lepszą stabilność produkcji.

POWER SUSTAINABLE BASALT STRINGERS (ZRÓWNOWAŻONE PODŁUŻNICE BAZALTOWE) – Nowa zrównoważona podłużnica wykonana w 100% z naturalnych włókien. Bazaltowe podłużnice poprawiają reakcję skrętną i przenoszą moc spod twoich stóp na końce deski, aby wyeliminować drganie nosa i ogona.

FACTORY TUNED (DOSTROJONY FABRYCZNIE) – Wszystkie deski snowboardowe Jones są fabrycznie dostrojone od czubka i ogona, abyś mógł przejść od sklepu do góry.

SUPER SAP BIO RESIN – Wszystkie płyty Jones są teraz zbudowane z opartej na biologii odnawialnej żywicy epoksydowej zamiast żywicy epoksydowej na bazie ropy naftowej. Surowce użyte do produkcji SUPER SAP BIO RESIN to produkty uboczne lub odpady z innych procesów przemysłowych na bazie roślin. Produkcja SUPER SAP wymaga o 33% mniej emisji gazów

FSC POWER CORE – Rdzeń z pełnego drewna o potrójnej gęstości z bambusowymi podłużnicami z twardego drewna dla zwiększenia popu i trwałości oraz paulownia dla oszczędności masy.

SINTERED 9900 (SPIEKANY 9900) – Wykonane z polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej (UHMW-PE) i węgla. Ta ultraszybka podstawa jest łatwa do naprawy dzięki UHMW-PE

TRIAX FIBERGLASS (WŁÓKNO SZKLANE TRIAX) – Wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i czułą jazdę w każdych warunkach terenowych i śniegowych.

RECYCLED ABS SIDEWALLS (ŚCIANKI BOCZNE Z RECYKLINGU ABS) – Tworzywo ABS to jedno z niezbędnych złych rzeczy w produkcji snowboardu. Poprawiamy zrównoważony charakter naszych desek snowboardowych, używając wyłącznie plastiku pochodzącego z recyklingu.

ASH VENEER (OKLEINA JESIONOWA) – Cienka warstwa forniru, która działa zarówno jako ochronna warstwa wierzchnia, jak i globalna warstwa wzmacniająca. Cienkie podłużnice, które składają się na górną warstwę drewna, zapewniają równomierne wygięcie i wysysanie rozmów z nierównych warunków śniegowych.

SJ200143

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło