SNOWBOARD K2 M RAYGUN, ALL TERRAIN,

1 579,00 zł
Brutto
Długość deski
Rocznik
Przeznaczenie deski K2
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Deska snowboardowa K2 RAYGUN

K2 RAYGUN przebije każdy teren za pomocą pływaka, popu i prędkości. Konstrukcja ICG GLASS ™ wprowadza węgiel do tego i tak już makowego rdzenia, zapewniając jeszcze bardziej aktywne odczucie i siłę kierunkową. Średni wzrost przez końcówkę i niski wzrost przez ogon ALL-TERRAIN BASELINE ™ sprawia, że bez trudu obraca się.

 

Parametry produktu:

Kształt: Directional

Rdzeń: W1 - charakteryzuje się użyciem jednego gatunku drewna ze sprawdzonym flexem, trwałością i ikrą. Stanowi standardowy rdzeń w naszych deskach dla średniozaawansowanych riderów

Ślizg: 2000 Extruded (tłoczony) - szybki i trwały, łatwy do podkręcania i serwisowania

Podcięcie krawędzi: 1°

 

Technologie:

ICG GLASS ™ - Zintegrowanie węgla z włóknem szklanym zmniejsza ogólną masę i zapewnia super płynne uwalnianie mocy, jednocześnie zwiększając pop i żywotność. Każdy poziom ICG jest dostosowany do danego snowboardera i jego potrzeb w zakresie wydajności.

HYBRITECH ™ - HYBRITECH ™ jest najskuteczniejszym sposobem na stworzenie deski snowboardowej bez poświęcania jednej uncji wydajności. Wyposażony w ścianę boczną wzdłuż powierzchni tocznej, która wpada do nosa i ogona, zapewniając niewielki ciężar kołysania, zoptymalizowane inicjowanie skrętu i trwałość.

112-180003-150
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło