SNOWBOARD W NIDECKER ANGEL, 147

SNOWBOARD W NIDECKER ANGEL, 147


1 399,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa damska NIDECKER ANGEL

NIDECKER ANGEL to deska przeznaczona dla kobiet, które chcą nauczyć się szybko i dobrze skrętów a także prostych tricków freestylowych. Kształt TWIN DIRECTIONAL sprawia że deska jest płynna w prowadzeniu i w jeździe, również w odwrotnej pozycji (1 cm przesunięcia między dziobem a ogonem). Miękki flex wybacza błędy oraz zapewnia łatwą i przyjemną jazdę przez cały dzień. Rdzeń STANDARD FULL WOOD CORE został wykonany z drewna topoli wzmocnionej drewnem buku na nosie i tailu. Sprawia to że deska jest lekka, miękka i elastyczna, szybko reaguje na ruchy i jest wytrzymała. Profil FREESTYLE CAMROCK z CAMBEREM pod stopami, flatem pomiędzy wiązaniami i większym ROCKEREM na nosie i tailu zapewnia idealne trzymanie krawędzi przy skrętach oraz zwrotność i szybką reakcję deski na ruchy snowboarderki. Wytrzymały ślizg N-5000 doskonale wchłania wosk i pozwala cieszyć się płynną jazdą. Przeznaczenie: All-mountain/Freestyle.

 

Technologie:

CLASSIC SANDWICH - Jest to klasyczna konstrukcja NIDECKER stosowana w niezliczonej ilości desek, której warstwy zostały zabezpieczone bocznymi ściankami.

ABSORNID - Innowacyjna powłoka zaprojektowana w celu redukcji niepożądanych drgań oraz aby zapewnić płynniejszą jazdę.

INSERTY 4/2-5 - Standardowy układ 5 rzędów insertów rozmieszczonych co 2 cm pozwala na montaż wszystkich dostępnych na rynku wiązań.

DUAL PLUS - Podwójne włókna szklane ułożone pod kątem 90 stopni sprawiają, że deska ma mniejszą sztywność za to znacznie bardziej wybacza błędy podczas jazdy.

FULL WOOD CORE - Rdzeń wykonany z topoli został wzmocniony drewnem bukowym na dziobie i ogonie, przez co zwiększono sprężystość oraz sztywność.

N – 5000 - uniwersalny, szybki i wytrzymały śliz, doskonale wchłaniający smar, nie wymagający częstej "pielęgnacji".

SN190222

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło