SNOWBOARD NIDECKER ESCAPE, 159

1 799,00 zł
Brutto
Płeć
Długość deski
Rocznik
Fleks deski Nidecker
Przeznaczenie deski Nidecker
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Deska snowboardowa NIDECKER ESCAPE

NIDECKER robi deski stworzone z pasji do snowboardu już od 1984 roku. Każda deska produkowana jest w fabryce NIDECKER w Szwajcarii z zastosowaniem innowacyjnych pomysłów i technologii oraz najwyższej jakości materiałów, m.in. asymetryczny kształt dla lepszego prowadzenia deski podczas skrętów. N-TECH czyli połączenie konstrukcji SANDWICH i CAP dla większej wytrzymałości deski, bardzo lekki rdzeń zrobiony z 3 rodzajów drewna dla większego popa, mocy i responsywności deski, włókna z karbonu, kevlaru i bazaltu dla lepszej sztywności i popa deski, innowacyjny ślizg z nanocząsteczkami carbonu który jest szybki i trwały.

NIDECKER ESCAPE inspiruje się high-end freeride liniami. Jest to świetna deska do backcountry. Dzięki wygięciu STD CAMROCK, DIRECTION SHAPE i rdzeniu MASTER CORE, deska jest doskonale sztywna, ale zarazem daje super pop. Cokolwiek przygotowały dla ciebie góry NIDECKER ESCAPE sobie z tym poradzi.

 

Parametry produktu:

POSITIVE CAMBER - To podstawa wyczynowych desek snowboardowych, a dodatkowa przyczepność i mocna reakcja sprawiły, że jest to domyślny wybór dla snowbordzistów poszukujących optymalnej wydajności rzeźbienia. Sekret zaawansowanego wygięcia NIDECKERA polega na dodaniu płaskich przejść między 8 a 10 cm w punktach styku, zapewniając najwyższą precyzję, przyczepność do krawędzi i stabilność.

FLEKS – twardość deski, oceniana jest na 5/10 (1 miękka - 10 sztywnych)

ROUND SQUARE NOSE - Nowa generacja kształtu noska łączy szerszy profil z płynniejszym przejściem, aby dostroić pływak, aby uzyskać krótszy, bardziej kompaktowy kształt.

ROUND FLAT TAIL - Szeroki profil do kontroli i płynnego przejścia.

MASTER CODE - Konstrukcja Master Core jest wynikiem długiej historii eksperymentów w materiałach i drewnie. Jest to idealna harmonia różnych gęstości i odmian drewna (topola, buk, świerk i paulownia), co zapewnia doskonały stosunek masy do mocy oraz wyjątkowo mocny, wyjątkowo czuły lekki rdzeń.

PREMIUM SANDWICH - Ta konstrukcja na wyższym poziomie zwiększa moc i reakcję standardowej produkcji typu SANDWICH. Dodanie zaawansowanych materiałów, takich jak CARBON i KEVLAR®, daje desce więcej popu i lepszą amortyzację wstrząsów.

DUAL PLUS - Standardowe dwuosiowe włókno szklane 90 ° zostało zaprojektowane z myślą o wybaczającej jeździe i przewidywalnej elastyczności skrętnej. Jest odporny na bomby, niezawodny i idealny na wszystkie rodzaje terenu i jeźdźców.

BASE N-7000 - Opracowany specjalnie dla NIDECKER, N-7000 to wyjątkowo twarda, spiekana podstawa z dodatkiem nanocząstek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

ASH WOOD VENEER - Ta górna warstwa forniru jesionowego zapewnia dodatkową szybkość reakcji i jest najbardziej naturalnym sposobem na znalezienie najlepszej równowagi między absorpcją a popem.

2x4 - 5 INSERTS - Dzięki 5 rzędom wkładek co 2 cm ta kombinacja jest standardem branżowym i działa ze wszystkimi wiązaniami na rynku. Pozycja odniesienia to pozycja środkowa.

SN190127
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło