SNOWBOARD NIDECKER MEGALIGHT B-GRADE,

SNOWBOARD NIDECKER MEGALIGHT B-GRADE,


2 699,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa NIDECKER MEGALIGHT

W przeciągu lat NIDECKER MEGALIGHT zyskał zasłużoną sławę. Bezustannie rozwijająca się, oszałamiająca deska idealna do całej gamy stylów jazdy i rodzaju terenu. Wykorzystuje najbardziej innowacyjne kształty i najbardziej zaawansowane konstrukcje. NIDECKER MEGALIGHT to perfekcyjna deska dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy chcą bez ograniczeń zjeżdżać po stokach nie ważne jak są urwiste.

 

Parametry produktu:

Poziom jazdy: zaawansowany, expert

Styl jazdy: FreeRide

Sztywność:7/10

 

Technologie:

DIRECTIONAL FR SHAPE - Większy nos niż ogon, ustawialne tylne inserty, sprężystość poprawiająca wydajność i ślizganie w puchu śnieżnym, deski DIRECTIONAL poradzą sobie z każdym terenem.

R-6/7/8 SERIES RADIUS

FREERIDE CAMROCK PROFILE - Dłuższy ROCKER z przodu, CAMBER pod nogami i zredukowany ROCKER na ogonie to kombinacja składająca się na manewrowalną deskę do backcountry.

N-TECH CONSTRUCTION - Unikatowa konstrukcja przepowiadająca przyszłość. Kombinuje dwie konstrukcje, SANDWITCH i CAP, i dodaje FREEFLEX 2.0 i 3DN koncept.

4×2/6 INSERT - Kombinacja wkładek umożliwia ustawić rozkrok do optymalnej pozycji. Sześć rzędów insertów co 2 cm pasować będzie do wszystkich wiązań dostępnych na rynku.

TRIAX PLUS FIBERGLASS - Wynikiem ekstensywnej serii testów ze snowboardzistami i inżynierami powstał laminat TRIAX, orientowany na 35° do deski i zawierający szkło-laminat o różnej gęstości. To zapewnia stałą sprężystość, lepszy pop i reakcyjność.

LIGHT CORE - Najlżejszy rdzeń składa się z trzech typów drewna. LIGHT CORE to perfekcyjna kombinacja Paulownia, lekkość, topoli, pop i reakcja na niego, i mocnego buku po obwodzie, wytrzymałość i ochrona przed uderzeniami.

N-9000 BASE - najszybszy ślizg od NIDECKER. Ma bardzo gęstą strukturę molekularną, za którą odpowiadają nanomateriały węglowe, dzięki temu powstaje najbardziej odporny materiał ślizgowy.

SN190505

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło