SNOWBOARD W NIDECKER ANGEL, 147


1 399,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Deska snowboardowa damska NIDECKER ANGEL

NIDECKER ANGEL to deska przeznaczona dla kobiet, które chcą nauczyć się szybko i dobrze skrętów a także prostych tricków freestylowych. Kształt TWIN DIRECTIONAL sprawia że deska jest płynna w prowadzeniu i w jeździe, również w odwrotnej pozycji (1 cm przesunięcia między dziobem a ogonem). Miękki flex wybacza błędy oraz zapewnia łatwą i przyjemną jazdę przez cały dzień. Rdzeń STANDARD FULL WOOD CORE został wykonany z drewna topoli wzmocnionej drewnem buku na nosie i tailu. Sprawia to że deska jest lekka, miękka i elastyczna, szybko reaguje na ruchy i jest wytrzymała. Profil FREESTYLE CAMROCK z CAMBEREM pod stopami, flatem pomiędzy wiązaniami i większym ROCKEREM na nosie i tailu zapewnia idealne trzymanie krawędzi przy skrętach oraz zwrotność i szybką reakcję deski na ruchy snowboarderki. Wytrzymały ślizg N-5000 doskonale wchłania wosk i pozwala cieszyć się płynną jazdą. Przeznaczenie: All-mountain/Freestyle.

 

Technologie:

CLASSIC SANDWICH - Jest to klasyczna konstrukcja NIDECKER stosowana w niezliczonej ilości desek, której warstwy zostały zabezpieczone bocznymi ściankami.

ABSORNID - Innowacyjna powłoka zaprojektowana w celu redukcji niepożądanych drgań oraz aby zapewnić płynniejszą jazdę.

INSERTY 4/2-5 - Standardowy układ 5 rzędów insertów rozmieszczonych co 2 cm pozwala na montaż wszystkich dostępnych na rynku wiązań.

DUAL PLUS - Podwójne włókna szklane ułożone pod kątem 90 stopni sprawiają, że deska ma mniejszą sztywność za to znacznie bardziej wybacza błędy podczas jazdy.

FULL WOOD CORE - Rdzeń wykonany z topoli został wzmocniony drewnem bukowym na dziobie i ogonie, przez co zwiększono sprężystość oraz sztywność.

N – 5000 - uniwersalny, szybki i wytrzymały śliz, doskonale wchłaniający smar, nie wymagający częstej "pielęgnacji".

SN190222

Opis

Długość deski
147

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło