SNOWBOARD M RIDE WARPIG, 1

2 149,00 zł
Brutto
Długość deski
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Męska deska snowboardowa RIDE WARPIG

RIDE WARPIG to męska deska snowboardowa która daje niekończącą się frajdę na stoku. Zaprojektowana do energicznych oraz bardzo szybkich skrętów. SNOWBOARD WARPIG pozwala utrzymać prędkość w każdych warunkach. Rdzeń PERFORMANCE ™ łączy drewno osiki, bambusa i drewna Paulownia, zapewniając idealną równowagę między mocą a lekkością. Konstrukcja TOPLESS poprawia trwałość i zmniejsza wagę. WARPIG to sprawdzona w boju deska all-mountain dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych jeźdźców, którzy chcą zawładnąć górą tej zimy.

 

Parametry produktu:

Kształt snowboardu: Directional

Profil Snowboardowy: Rocker

Taliowanie: Bi-Radial

Glass: Hybrydowy

Baza: Spiek, Kamienne Wykończenie

Ściana Boczna: Slimewalls®, Roll-in Construkction

Arkusz Górny: Topless

Stal: Cleave Edge ™

Rdzeń: Performance ™

Laminaty: Podwójne Płyty Uderzeniowe, Carbon Array 3 ™

Kategoria Snowboardowa: All Mountain, Park, Powder

 

Technologie:

DIRECTIONAL ROCKER - Kierunkowy kształt zbudowany z prawdziwym rockerem przez czubek i ogon.

BI-RADIAL SIDECUT - Podwójne wycięcie boczne, które pozwala na szerokość pod stopami szerokiej deski w szerokości czubka / ogona o standardowym rozmiarze. Ta konstrukcja zapewnia lepszą dźwignię podczas lądowania, przyczepność na zakrętach i stabilność na płaskiej podstawie.

BAZA SPIEKANA - Wysokiej klasy spiekany materiał bazowy 4000 PTEX, który jest bardziej trwały, twardszy i szybszy niż wytłaczany.

PERFORMANCE ™ CORE - Osika o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z bambusem i lekkim drewnem Paulownia zapewnia idealną równowagę między mocą a lekkością.

ROLL-IN CONSTRUCTION - Unikalna struktura 3D zbudowana wokół naszych uretanowych ścian bocznych SLIMEWALL®. Zaprojektowany, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość płyty, zapobiec odpryskiwaniu warstwy wierzchniej i zmniejszyć wagę.

SLIMEWALLS® - Wyjątkowe SLIMEWALLS® firmy RIDE są wybaczające i ciągliwe, pochłaniają uderzenia zamiast się przed nimi bronić. Uretan w SLIMEWALLS®, podobnie jak koła w rolkach, wygładza interakcję ze śniegiem, drewnem lub metalowymi powierzchniami, na których można jeździć. Co więcej, te ścianki są praktycznie niezniszczalne, najtrwalsze ściany boczne na snowboardzie.

PŁYTY UDAROWE LAMINATY - Dodano pod każdym obszarem wiązania, aby poprawić wytrzymałość na ściskanie i zapobiec pękaniu deski tam, gdzie jest to najważniejsze. Oferowany na dwóch poziomach, pojedynczym i podwójnym.

LAMINATY WĘGLOWE - Ta technologia dystrybucji mocy zapewnia całkowitą kontrolę nad płytą w każdej pozycji stanowiska. Szerokie rozpórki węglowe umieszczone w strefie wiązania zbierają dane wejściowe z dowolnej szerokości stanowiska i wszystkich kątów nacisku. Dane kierowcy są następnie kierowane do przeciwnego punktu kontaktowego w celu zapewnienia maksymalnej kontroli deski. Oferowany w dwóch poziomach technologii, 3 i 5.

KONSTRUKCJA TOPLESS -Przenosząc grafikę bezpośrednio na włókno szklane, TOPLESS CONSTRUCTION eliminuje potrzebę posiadania jakiegokolwiek materiału warstwy wierzchniej. Ten proces poprawia ogólną trwałość i zmniejsza wagę.

SZKŁO HYBRYDOWE - Trójosiowy u góry, dwuosiowy u podstawy; zrównoważony flex i sztywność skrętna dla lepszej reakcji z prędkością.

12D000011148
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło