SNOWBOARD W RIDE SUPERPIG, 1


2 449,00 zł
Brutto
Długość deski
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Deska snowboardowa RIDE SUPERPIG

SUPERPIG to deska snowboardowa z najnowszej oferty RIDE. SUPERPIG to bardzo uniwersalna propozycja, która doskonale sprawdzi się w parku, na przygotowanej trasie czy też na świeżym puchu. Zwężany bi-radialne taliowanie maksymalizuje przyczepność i utrzymuje prędkość w każdych warunkach. Szkło nasycone węglem zapewnia dodatkowy pop, natomiast SLIMEWALLS® zapewniają płynniejszą jazdę i zwiększają wytrzymałość. CARBON ARRAY 5 ™ zapewnia dodatkowy pop bez dodawania sztywności. Baza wyścigowa o niskim współczynniku tarcia jest wykonana z spiekanego materiału węglowego, aby zapewnić szybką jazdę. Zupełnie nowy SUPERPIG wprowadza zaawansowaną technologię w nasz najlepiej sprzedający się kształt WARPIG, tworząc elitarną talię all-mountain. Jeśli spotkasz się z czymś wielkim i złym, unikaj trzech małych świnek i schron się w SUPERPIG, ponieważ ta deska jest zbudowana jak ceglany domek trzeciej świnki.

 

Parametry produktu:

Kształt snowboardu: Directional

Profil: Hybrid Camber

Taliowanie: Bi-Radial

Glass: Szkło Nasycone Węglem

Baza: Baza Wyścigowa Spiekana O Niskim Tarciu, Wykończenie Kamienne

Ściana Boczna: Slimewalls®, Roll-in Construction, Carbon Slimewalls®

Arkusz Górny: Topless

Stal: Cleave Edge ™

Rdzeń: Performance ™

Laminaty: Podwójne Płyty Uderzeniowe, Carbon Array 5 ™

Kategoria Snowboardowa: Park, All Mountain

 

Technologie:

HYBRYDOWY CAMBER KIERUNKOWY - Kierunkowy kształt z hybrydowym profilem, który ma więcej wygięcia niż rocker.

BI-RADIAL SIDECUT - Podwójne wycięcie boczne, które pozwala na szerokość pod stopami szerokiej deski w szerokości czubka / ogona o standardowym rozmiarze. Ta konstrukcja zapewnia lepszą dźwignię podczas lądowania, przyczepność na zakrętach i stabilność na płaskiej podstawie.

PERFORMANCE ™ CORE - Osika o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z bambusem i lekkim drewnem Paulownia zapewnia idealną równowagę między mocą a lekkością.

BAZA SPIEKANA - Wysokiej klasy spiekany materiał bazowy 4000 PTEX, który jest bardziej trwały, twardszy i szybszy niż wytłaczany.

CARBON SLIMEWALLS® - Ta całkowicie unikalna ściana boczna łączy warstwy materiału SLIMEWALLS® i karbon strategicznie rozmieszczone na wkładkach do punktów kontaktowych w końcówce i ogonie bliźniaka, a tylne wkładki do punktów kontaktowych w ogonie na tablicy kierunkowej. Ta wyjątkowa technologia poprawia wrażenia kierowcy ładującego, ponieważ przenieśliśmy konstrukcję karbonową na zewnętrzną krawędź, aby uzyskać lepszą stabilność i lepszą reakcję.

SLIMEWALLS® - Wyjątkowe SLIMEWALLS® firmy RIDE są wybaczające i ciągliwe, pochłaniają uderzenia zamiast się przed nimi bronić. URETAN w SLIMEWALLS®, podobnie jak koła w rolkach, wygładza interakcję ze śniegiem, drewnem lub metalowymi powierzchniami, na których można jeździć. Co więcej, te ścianki są praktycznie niezniszczalne, najtrwalsze ściany boczne na snowboardzie.

ROLL-IN CONSTRUCTION - Unikalna struktura 3D zbudowana wokół naszych uretanowych ścian bocznych SLIMEWALL®. Zaprojektowany, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość płyty, zapobiec odpryskiwaniu warstwy wierzchniej i zmniejszyć wagę.

PŁYTY UDAROWE LAMINATY - Dodano pod każdym obszarem wiązania, aby poprawić wytrzymałość na ściskanie i zapobiec pękaniu deski tam, gdzie jest to najważniejsze. Oferowany na dwóch poziomach, pojedynczym i podwójnym.

LAMINATY WĘGLOWE - Ta technologia dystrybucji mocy zapewnia całkowitą kontrolę nad płytą w każdej pozycji stanowiska. Szerokie rozpórki węglowe umieszczone w strefie wiązania zbierają dane wejściowe z dowolnej szerokości stanowiska i wszystkich kątów nacisku. Dane kierowcy są następnie kierowane do przeciwnego punktu kontaktowego w celu zapewnienia maksymalnej kontroli deski. Oferowany w dwóch poziomach technologii, 3 i 5.

KONSTRUKCJA TOPLESS - Przenosząc grafikę bezpośrednio na włókno szklane, TOPLESS CONSTRUCTION eliminuje potrzebę posiadania jakiegokolwiek materiału warstwy wierzchniej. Ten proces poprawia ogólną trwałość i zmniejsza wagę.

WŁÓKNO SZKLANE Z INFUZJĄ WĘGLA - Włókna węglowe 90 ° wszyte w szkło. Dodatkowy pop i reakcja bez dodatkowej sztywności.

12D000111142
0 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło