SNOWBOARD M RIDE MACHETE,


1 999,00 zł
Brutto
Płeć
Długość deski
Rocznik
Typ deski Ride
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Męska deska snowboardowa RIDE MACHETE

RIDE MACHETE to męska deska snowboardowa, model ten przeznaczony jest do jazdy po parkach oraz przygotowanych trasach. Dzieki zastosowanej technologii TWIN HYBRID ROCKER deska posiada nowoczesny kształt, który daje możliwości ciągłego podnoszenia stopnia umiejętności snowboardzisty. QUADRATIC SIDECUT poprawia rozpoczęcie / zakończenie skrętu i przyczepność krawędzi. CARBON SLIMERODS® 1.0 ma węgiel do popu i rdzeń śluzowy, aby wygładzić lądowania. CARBON ARRAY 3 ™ zapewnia dodatkowy pop bez dodawania sztywności. SLIMEWALLS® zapewniają płynniejszą jazdę i zwiększają wytrzymałość. SNOWBOARD MACZETA to bliźniak o średniej elastyczności, odpowiedni dla wszystkich poziomów freestyle.

 

Parametry produktu:

Kształt snowboardu: Twin

Profil Snowboardowy: Hybrydowy Rocker

Snowboard Sidecut: Kwadratowy

Szkło Snowboardowe: Biaxal

Podstawa Snowboardowa: Spiek, Kamienne Wykończenie

Snowboard Core +: Carbon Slimerods® 1.0

Snowboard Sidewall: Slimewalls®, Roll-in Strukture

Snowboard Topsheet: Standard

Kategoria Snowboardowa: Park, All Mountain

Stal: Cleave Edge ™

Rdzeń: Performance ™

Laminaty: Podwójne Płyty Uderzeniowe, Carbon Array 3 ™

 

Technologie:

TWIN HYBRID ROCKER - Prawdziwie hybrydowy profil o podwójnym kształcie, który ma więcej rocker niż camber.

KWADRATOWY SIDECUT - Połączenie trzech promieni w celu poprawy inicjacji / wyjścia z zakrętu przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej możliwej przyczepności. Ten projekt został opracowany specjalnie dla każdego modelu w oparciu o jego kształt i styl jazdy.

BAZA SPIEKANA - Wysokiej klasy spiekany materiał bazowy 4000 PTEX, który jest bardziej trwały, twardszy i szybszy niż wytłaczany.

PERFORMANCE ™ CORE - Osika o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z bambusem i lekkim drewnem Paulownia zapewnia idealną równowagę między mocą a lekkością.

CARBON SLIMERODS® - SLIMERODS® firmy RIDE zapewnia już zabawne i zabawne plansze dodatkową żywotność, aby odróżnić je od innych plansz. Wykorzystując strategiczne umieszczenie końcówki i / lub ogona deski, technologia ta dodaje popu bez sztywności ogólnie związanej z zgrabnymi deskami. SLIMERODS® składa się z płaskich prętów węglowych, które owijają uretanowy rdzeń śluzowy, i ma węgiel dla masywnego popu oraz rdzeń śluzowy, aby wygładzić lądowanie. Dostępny w 2 poziomach: SLIMERODS® 1.0 I 2.0.

SLIMEWALLS® - Wyjątkowe SLIMEWALLS® firmy RIDE są wybaczające i ciągliwe, pochłaniają uderzenia zamiast się przed nimi bronić. URETAN w SLIMEWALLS®, podobnie jak koła w rolkach, wygładza interakcję ze śniegiem, drewnem lub metalowymi powierzchniami, na których można jeździć. Co więcej, te ścianki są praktycznie niezniszczalne, najtrwalsze ściany boczne na snowboardzie.

PŁYTY UDAROWE LAMINATY - Dodano pod każdym obszarem wiązania, aby poprawić wytrzymałość na ściskanie i zapobiec pękaniu deski tam, gdzie jest to najważniejsze. Oferowany na dwóch poziomach, pojedynczym i podwójnym.

LAMINATY WĘGLOWE - Ta technologia dystrybucji mocy zapewnia całkowitą kontrolę nad płytą w każdej pozycji stanowiska. Szerokie rozpórki węglowe umieszczone w strefie wiązania zbierają dane wejściowe z dowolnej szerokości stanowiska i wszystkich kątów nacisku. Dane kierowcy są następnie kierowane do przeciwnego punktu kontaktowego w celu zapewnienia maksymalnej kontroli deski. Oferowany w dwóch poziomach technologii, 3 i 5.

DWUOSIOWE SZKŁO Z WŁÓKNA SZKLANEGO - Kąty 90 ° i 0 °, zabawne i wybaczające.

ROLL-IN CONSTRUCTION - Unikalna struktura 3D zbudowana wokół naszych uretanowych ścian bocznych SLIMEWALL®. Zaprojektowany, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość płyty, zapobiec odpryskiwaniu warstwy wierzchniej i zmniejszyć wagę.

12D000711149
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło