SNOWBOARD M RIDE TWINPIG,

SNOWBOARD M RIDE TWINPIG,


1 899,00 zł
Brutto

Męska deska snowboardowa RIDE TWINPIG

RIDE TWINPIG to najnowsza męska deska snowboardowa, która jest przeznaczona do jazdy All Mountain oraz Freestyle, zapewni doskonałą zabawę i pełno emocji na każdym stoku. Asymetryczny kształt poprawia inicjację i kontrolę skrętu pięty przy różnych promieniach dla krawędzi pięty i palców. Konstrukcja TOPLESS poprawia trwałość i zmniejsza wagę. Spiekana podstawa zapewnia szybszą i bardziej trwałą jazdę. Zastosowane technologie pozwalają na ciągły rozwój oraz wyznaczanie nowych ciekawych tras.

 

Parametry produktu:

Kształt: Asymetryczny Twin

Profil: Hybrydowy Rocker

Taliowanie: Kwadratowe

Glass: Hybrydowy

Baza: Spiek, Kamienne Wykończenie

Ściana Boczna: Slimewalls®,Roll-in Budownictwa

Laminaty: Podwójne Płyty Uderzeniowe

Arkusz Górny: Topless

Kategoria Snowboardowa: All Mountain, Park, Powder

Stal: Cleave Edge ™

Rdzeń: Foundation ™

 

Technologie:

TWIN HYBRID ROCKER - Prawdziwie hybrydowy profil o podwójnym kształcie, który ma więcej rocker niż camber.

ASYMETRYCZNY TWIN - Asymetryczny kształt SIDECUT poprawia inicjację i kontrolę skrętu pięty. Oferując idealną równowagę podczas skrętu w różnych promieniach dla bocznych krawędzi pięty i palców, deskę po prostu czuje się bardzo dobrze!

KWADRATOWY SIDECUT - Połączenie trzech promieni w celu poprawy inicjacji / wyjścia z zakrętu przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej możliwej przyczepności. Ten projekt został opracowany specjalnie dla każdego modelu w oparciu o jego kształt i styl jazdy.

BAZA SPIEKANA - Wysokiej klasy spiekany materiał bazowy 4000 PTEX, który jest bardziej trwały, twardszy.

PODSTAWA FOUNDATION ™ - Rdzeń z drewna osiki, o sprawdzonej wytrzymałości, zachowujący pop i flex.

SLIMEWALLS® - Wyjątkowe SLIMEWALLS® firmy RIDE są wybaczające i ciągliwe, pochłaniają uderzenia zamiast się przed nimi bronić. URETAN w SLIMEWALLS®, podobnie jak koła w rolkach, wygładza interakcję ze śniegiem, drewnem lub metalowymi powierzchniami, na których można jeździć. Co więcej, te ścianki są praktycznie niezniszczalne, najtrwalsze ściany boczne na snowboardzie.

PŁYTY UDAROWE LAMINATY - Dodano pod każdym obszarem wiązania, aby poprawić wytrzymałość na ściskanie i zapobiec pękaniu deski tam, gdzie jest to najważniejsze. Oferowany na dwóch poziomach, pojedynczym i podwójnym.

KONSTRUKCJA TOPLESS - Przenosząc grafikę bezpośrednio na włókno szklane, TOPLESS CONSTRUCTION eliminuje potrzebę posiadania jakiegokolwiek materiału warstwy wierzchniej. Ten proces poprawia ogólną trwałość i zmniejsza wagę.

SZKŁO HYBRYDOWE - Trójosiowy u góry, dwuosiowy u podstawy; zrównoważony flex i sztywność skrętna dla lepszej reakcji z prędkością.

ROLL-IN CONSTRUCTION - Unikalna struktura 3D zbudowana wokół naszych uretanowych ścian bocznych SLIMEWALL®. Zaprojektowany, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość płyty, zapobiec odpryskiwaniu warstwy wierzchniej i zmniejszyć wagę.

12D001011148

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło