SNOWBOARD SANTA CRUZ SLASHER, MATT BLACK,

1 859,00 zł
Brutto
Długość deski
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Deska snowboardowa SANTA CRUZ SLASHER

Bardzo uniwersalna deska, przeznaczona do jazdy w niemal każdych warunkach. Doskonałe połączenie charakterystyki FREESTYLE i FREERIDE w symetrycznej geometrii TWIN-TIP. Nie ważne czy preferujesz slopestyle, park, puch czy szybkie zjazdy po przygotowanych trasach, SLASHER da Ci wielką frajdę w każdych warunkach. Historia - grafika deski nawiązuje do lat '80, do decku legendarnego pro-ridera teamu Santa Cruz Skateboards, Keitha'a Meek.

 

Parametry produktu:

Freestyle all mountain

True twin

Snap! Rocker

Sztywność: 5,5/10

 

Konstrukcja:

SNAP! ROCKER – to delikatnie rockerowa geometria, połączenie camberu w centralnej części deski z rockerem na obu tipach. Idealna do snow parku i na puchu. SNAP!ROCKER sprawia, że deska jest łatwa w prowadzeniu.

Sidewall: ABS

Rdzeń: POPLAR HCM - jednolity pełen rdzeń drewniany połączony z laminatem z włókna szklanego.

HETERO BIAX TECH 30+ LAMINATE - bardzo lekki laminat stosowany w naszych deskach o umiarkowanej sztywności. Zapewnia początkującym łatwe prowadzenie deski, średnią dynamikę wybicia oraz przyjemną jazdę.

ŚLIZG: SPEED SX5000 - szybki, wytrzymały i łatwy w naprawach ślizg tłoczony. Wierzchnia warstwa o charakterystyce molekularnej mocno chłonącej smar i wysokiej wytrzymałości, dająca jednocześnie  dobrą prędkość z wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałość.

SC1920S01154
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło