SNOWBOARD SANTA CRUZ ACID HAND, BLACK,

SNOWBOARD SANTA CRUZ ACID HAND, BLACK,


1 999,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa SANTA CRUZ ACID HAND

ACID HAND oferuje pełną swobodę w każdym terenie, od parku po dziewiczy puch. Łączy dynamikę geometrii COMBO CAMBER z dość miękkim, bardziej wybaczającym flexem ułatwiającym zabawę w każdym terenie. Symetryczna konstrukcja z lekkim rockerem na dziobie i tyle deski oferuje doskonałą charakterystykę freeride i jest idealna do jazdy po trasach a także do parku. Na niej bez problemu pobawisz się na railach i boxach jak i w świeżym puchu.

 

Parametry produktu

Freeride all-mountain

True twin

Combo camber

Sztywność: 6/10

 

Konstrukcja:

COMBO CAMBER – geometria desek oferująca dobre noszenie w puchu dzięki lekko uniesionym nosie i tailu, co daje również świetną zwrotność. Camber w środkowej części deski daje jej dużo dynamiki i świetne trzymanie w krawędzi na przygotowanych stokach. Dodatkowo deska w tej geometrii wybacza sporo błędów.

Sidewall: ABS+ Tłumik Gumowy

Krawędzie: HRC stal nierdzewna

Rdzeń: POPLAR HCM - jednolity pełen rdzeń drewniany połączony z laminatem z włókna szklanego.

HETERO BIAX 30+ LAMINATE - bardzo lekki laminat stosowany w naszych deskach o umiarkowanej sztywności. Zapewnia początkującym łatwe prowadzenie deski, średnią dynamikę wybicia oraz przyjemną jazdę.

ŚLIZG: SUPER GLIDE SX7000  - makromolekularny ślizg spiekany. Doskonała prędkość w połączeniu z wyjątkową trwałością. Materiał bazowy zawiera dodatki poślizgowe, aby zmniejszyć tarcie i uczynić go szybszym. Najwyższa wydajność ślizgowa w szerokim spektrum warunków śniegowych. Ślizg w nowej desce jest dostarczony ze strukturą nałożoną kamieniem. Tarcie jest minimalizowane przez strukturę molekularną o wysokiej gęstości.

SC1920S02156

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło