SNOWBOARD SANTA CRUZ POWER LYTE CIRCLE DOT,

SNOWBOARD SANTA CRUZ POWER LYTE CIRCLE DOT,


1 999,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa SANTA CRUZ POWER LYTE CIRCLE DOT

Maszyna freeride all-mountain dla doświadczonych riderów. Wielozadaniowa charakterystyka zarówno na stoku jak i w puchu. Ta deska jedzie wszędzie! Symetryczny kształt oferuje freeride'ową charakterystykę z domieszką uniwersalności all-mountain.  Jest bardzo szybka, reaktywna i precyzyjnie wykonuje polecenia. Jeśli aktualna deska Cię już ogranicza to CIRCLE DOT jest propozycją wartą rozważenia. Jeśli na desce jeździsz już od wielu lat, to się raczej nie rozczarujesz.

 

Parametry produktu:

Freeride all-mountain

True twin

Snap!rocker

Sztywność: 7,5/10

 

Konstrukcja

SNAP! ROCKER – to delikatnie rockerowa geometria, połączenie camberu w centralnej części deski z rockerem na obu tipach. Idealna do snow parku i na puchu. SNAP!ROCKER sprawia, że deska jest łatwa w prowadzeniu.

Sidewall: ABS+ Tłumik gumowy

Rdzeń: POWER LYTE HCM+ - jednolity pełen rdzeń drewniany owinięty podwójną warstwą laminatu z włókna szklanego. Rdzeń zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej sztywności poprzecznej bez ograniczania sztywności podłużnej. Nawet deski o mniejszej sztywności podłużnej prowadzą się znakomicie na krawędzi i są bardzo stabilne.

HENOXEN TRIAX 45+ LAMINATE - laminat dający desce nieprawdopodobną sprężystość i dynamikę w zmianie krawędzi. Sprawia , że kiedy jedziesz, to czujesz "MOC"

Ślizg: SUPER GLIDE SX7000  - makromolekularny ślizg spiekany. Doskonała prędkość w połączeniu z wyjątkową trwałością. Materiał bazowy zawiera dodatki poślizgowe, aby zmniejszyć tarcie i uczynić go szybszym. Najwyższa wydajność ślizgowa w szerokim spektrum warunków śniegowych. Ślizg w nowej desce jest dostarczony ze strukturą nałożoną kamieniem. Tarcie jest minimalizowane przez strukturę molekularną o wysokiej gęstości.

SC1920S06158

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło