WIĄZANIA SNOWBOARDOWE ARBOR CYPRESS, BROWN, M

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE ARBOR CYPRESS, BROWN, M


1 299,00 zł
Brutto

Wiązania snowboardowe ARBOR CYPRESS

Wiązania ARBOR CYPRESS – przeznaczone są dla wszystkich riderów , którzy zmęczeni są jazdą na miękkich nie trzymających wiązaniach. System X-DRIVE BASEPLATE wzmocniony jest większą zawartością włókna szklanego większą wytrzymałość & sztywność podczas jazdy co przekłada się na lepsze przenoszenie energii z krawędzi na krawędź ( lepsze trzymanie krawędzi podczas agresywnej jazdy ). Asymetryczna sztywniejsza łyżka pozwoli Ci atakować duże góry zapewniając odpowiednie wsparcie w twoich freeridowych akcjach. Jeżeli kochasz góry i chcesz przejść na następny level przetestuj wszechstronne wiązania ARBOR CYPRESS.

 

Parametry produktu:

SYSTEM X-DRIVE BASEPLATE - Baza w kształcie litery X z dodatkową 30% zawartością włókna szklanego dla lepszego czucia deski oraz większej sztywności .

EVA FOOTBED - Dolna podkładka X-Drive System wykonana ze specjalnej gumy TPE o twardości 65a została wykonana w systemie podwójnego zagęszczenia materiału

2 XD FOOTBEDS - Znajdująca się pomiędzy snowboardem a wiązaniem zapewnia amortyzację podczas jazdy oraz skoków na duże odległości i odpowiada za komfort, trwałość i lepsze wyczucie deski. Górna podkładka znajdująca się bezpośrednio pod butem ridera wykonana została w tym samym systemie ale jest bardziej miękka i wykonana z mocniejszego materiału dzięki temu zapewnia dużo większą trwałość i lepszą konsolidację z butem ridera co bezpośrednio przekłada się na kontrolę deski. Pod piętą ARBOR dodał absorbującą wstrząsy piankę EVA, która łączy się bezpośrednio ze snowboardem aby wyłapywać wszystkie wstrząsy , tak aby nasze nogi wolniej się męczyły.

ASYMMETRICAL HIGHBACKS - Łyżka w wiązaniach ARBOR CYPRESS cechuje się niskim tylko 5o układem asymetrycznym zapewniającym większą ergonomię, czucie i swobodę ruchu. Za regulację odpowiada system TOOL-LESS FORWARD LEAN ADJUSTMENT - bez potrzeby używania narzędzi.

BOW-STRAP ADJUSTER – Opatentowany przez ARBOR regulator BOW-STRAP łatwo dopasowuje się do buta i owija go zachowując jego formę oraz swoją wytrzymałość nawet w najzimniejsze dni.

CAST ALUMINUM BUCKLES& LEVERS – Nowe pompki zostały ulepszone tak aby były mocniejsze, dawały wyjątkowo niezawodną wydajność oraz długotrwałą wytrzymałość przy szybszym kliknięciu dla łatwiejszego zapinania.

W podstawie SYSTEM X-DRIVE BASEPLATE zostało bardzo mało miejsca, dlatego postanowiliśmy zastosować 2X4 AND CHANNEL MINI-DISK które pozawalają uzyskać bardziej wydajniejszy snowboard i korzystać z naturalnego flexu deski. Kompatybilny system z channel burtona .

ADJUSTABLE ALUMINUM HEELCUPS – Regulowana pięta , wykonana z wysokogatunkowego aluminium zapewnia idealne dostosowanie , wypośrodkowanie buta w wiązania.

ARW021-M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło