• Obniżka

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE ARBOR SEQUOIA, MINT, S/M

1 089,90 zł
749,00 zł Zniżka 31,2%
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Twardość wiązania Arbor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Damskie wiązania snowboardowe ARBOR SEQUOIA

Damskie wiązania ARBOR SEQUOIA  przeznaczone zostały do każdego rodzaju jazdy od resortu po parku. SYSTEM X-DRIVE BASEPLATE wzmocniony jest 15% zawartością włókna szklanego, który umożliwia szybsze przekazanie energii do czterech punktów podparcia. Więcej energii pozwala na szybsze przejście z krawędzi na krawędź podczas jazdy. BASEPLATE (baza) od dołu wiązania, dodatkowo została wyposażona w wkładkę amortyzującą TPE o twardości 50a oraz w górnej w piankę EVA, która bezpośrednio styka się z butem i wyłapuje drgania. Nowa asymetryczna łyżka, specjalnie stworzona dla pań z łatwą regulacją pozwoli na jazdę w każdych warunkach. Przygotuj się na lata zabawy na lekkich, niezawodnych wiązaniach ARBOR SEQUOIA.

 

Parametry produktu:

SYSTEM X-DRIVE BASEPLATE - Baza w kształcie litery X z dodatkową 15% zawartością włókna szklanego dla lepszego czucia deski oraz większej sztywności .

EVA FOOTBED - Dolna podkładka X-DRIVE SYSTEM wykonana ze specjalnej gumy TPE o twardości 50a została wykonana w systemie podwójnego zagęszczenia materiału 2 XD FOOTBEDS, znajdująca się pomiędzy snowboardem a wiązaniem zapewnia amortyzację podczas jazdy oraz skoków na duże odległości i odpowiada za komfort, trwałość i lepsze wyczucie deski. Górna podkładka znajdująca się bezpośrednio pod butem ridera wykonana została w tym samym systemie ale jest bardziej miękka i wykonana z mocniejszego materiału dzięki temu zapewnia dużo większą trwałość i lepszą konsolidację z butem ridera co bezpośrednio przekłada się na kontrolę deski. Pod piętą ARBOR dodał absorbującą wstrząsy piankę EVA , która łączy się bezpośrednio ze snowboardem aby wyłapywać wszystkie wstrząsy , tak aby nasze nogi wolniej się męczyły.

NEW ASYMMETRICAL HIGHBACKS - Łyżka w wiązaniach ARBOR SEQUOIA została specjalnie zaprojektowana dla kobiet. Idealnie ułożona do buta daje niesamowite, czucie i swobodę ruchu. Za regulację odpowiada system TOOL-LESS FORWARD LEAN ADJUSTMENT - bez potrzeby używania narzędzi.

BOW-STRAP ADJUSTER – Opatentowany przez ARBOR regulator BOW-STRAP łatwo dopasowuje się do buta i owija go zachowując jego formę oraz swoją wytrzymałość nawet w najzimniejsze dni.

CAST ALUMINUM BUCKLES& LEVERS – Nowe pompki zostały ulepszone tak aby były mocniejsze, dawały wyjątkowo niezawodną wydajność oraz długotrwałą wytrzymałość przy szybszym kliknięciu dla łatwiejszego zapinania.

W podstawie SYSTEM X-DRIVE BASEPLATE zastosowaliśmy tradycyjny 4X4 UNIVELSAL DISK który pozawala na pełną kontrolę snowboardu oraz korzysta z naturalnego flexu deski. Kompatybilny system z channel burtona .

ADJUSTABLE ALUMINUM HEELCUPS – Regulowana pięta , wykonana z wysokogatunkowego aluminium zapewnia idealne dostosowanie , wypośrodkowanie buta w wiązania.

Flex - 5/10

ARW030-SM
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło