WIĄZANIE SNOW. W FLOW MAYON, AQUAGREEN, XX


999,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Wiązanie snowboardowe FLOW MAYON (NOWOŚĆ FLOW 2019/20)

MAYON jest zbudowany tak aby podnieść Twoje wrażenia z jazdy. Transfer energii przez POWERBEAMS w płycie podstawowej, daje wszystkie wygody i wsparcie, których potrzebujesz. ACTIVE STRAP ma sprawić, by wiązanie było banalnie proste i łatwe w obsłudze aby czerpać jak największą radość ze śniegu.

 

Parametry produktu:

Płyta podstawowa Nylonowa, seria Asym Rockered Axis

Hiback Nylon, Asym UniBack Axis-Series

Powerstrap Fusion Ratchet-Buckles LSR, zatrzaskowe

Technologia Active Strap, 2,5º Canted BankBeds, Nylon Offset MultiDisk (4HP + 3HP + kanał)

Komfort: 7/10

Czułość: 6/10

Sztywność przedniej części: 5/10

Boczna sztywność: 4/10

Rozmiary: M (225-265), L (255-295)

 

Technologie:

ACTIVE STRAP TECH

2.5 CANTED BANKBEDS

NYLON MULTIDISC

EVA PADS CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION – Jednoczęściowe paski POWERSTRAP FUSION w kształcie 3D zapewniają doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę.

HIBACKS ASYM UNIBACK – Nasze asymetryczne jednoczęściowe UNIBACKS są lekkimi nylonowymi HIBAKAMI wypełnionymi włóknem szklanym. Zapewniają równowagę podparcia i komfortu oraz idealne dopasowanie do konturów butów i nachylonych kątów jazdy. Zupełnie nowy ASYM UNIBACK z serii AXIS ma wspierający kręgosłup z bardziej wybaczającym bocznym wygięciem, natomiast seria ASYM UNIBACK z serii FUSE ma szerszy zakres wsparcia dla większych prędkości.

BASEPLATES AXIS SERIES – Nowa seria AXIS to wypełniona włóknem szklanym nylonowa bujana podstawa o asymetrycznej konstrukcji dla optymalnego transferu energii. Większy niż NX2, dla stabilności i łatwego dostępu, ale z nie osiowymi wiązkami POWERBEAMS i przesuniętymi mocowaniami kabli dla bezpośredniego i zrównoważonego transferu mocy.

BUCKLES LSR – Te innowacyjne klamry zapadkowe z blokadą (LSR) dają możliwość łatwego wkładania i wyjmowania z wiązań w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy jest to Set-it i Forget-it SpeedEntry, czy boczne wejście jak 2 paski, blokują się, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W12-XX

Opis

Płeć
Damska

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło