WIĄZANIE W SNOW. FLOW HAYLO, BLACK,

WIĄZANIE W SNOW. FLOW HAYLO, BLACK,


759,00 zł
Brutto

Wiązanie snowboardowe FLOW HAYLO

HAYLO to proste, wszechstronne wiązanie snowboardowe, dla kobiet ze smakiem do zabawy w górach. Formowana kompozytowa płyta podstawowa, UNIBACK z amortyzacją EVA i EXOFIT POWERSTRAP z LSR, wszystko to zapewni duży komfort i wsparcie. Dodatkowa szerokość dodaje stabilność i łatwe wkładanie oraz wyjmowanie buta (SPEEDENTRY).

 

Parametry produktu:

Formowane kompozytowe płyty fundamentowe, seria Rockered H

Hiback Molded Composite, UniBack

Powerstrap Fusion ExoFit

Ratchet-Buckles LSR, zatrzaskowe

Dodatki EVA Heel-cushioning, CombiDisk (4HP + 3HP)

Komfort: 6/10

Czułość: 5/10

Sztywność przedniej części: 4/10

Boczna sztywność: 3/10

Rozmiary: M (225-265), L (255-295)

 

Technologie:

COMBI DISK

EVA PADS CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION EXOFITEXO-FIT POWERSTRAP zapewnia szkielet szkieletu, który otula EVA w kształcie 3D, a Forma idealnie pasuje do Twojego bagażnika, zapewniając doskonałe wsparcie kostki i przenoszenie energii.

HIBACKS UNIBACKUNIBACK to lekki jednoczęściowy HIBACK, który w pełni odchyla się, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a wygodne wkładki EVA zmniejszają nacisk na nogi.

BASEPLATES H AND MICRON SERIES – Płyty podstawowe z serii H i Micron są wykonane z bardzo wytrzymałego i nieco bardziej wybaczającego tworzywa sztucznego POM, a także mają nasz kołysany design. Doskonale nadają się do jazdy w górach, zapewniają stabilną platformę i bardzo łatwo wsiadać i wysiadać.

BUCKLES LSR – Te innowacyjne klamry zapadkowe z blokadą (LSR) dają możliwość łatwego wkładania i wyjmowania z wiązań w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy jest to Set-it i Forget-it SPEEDENTRY, czy boczne wejście jak 2 paski, blokują się, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W13-L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło