WIĄZANIE SNOW. M FLOW ALPHA, GREY,

WIĄZANIE SNOW. M FLOW ALPHA, GREY,


759,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Wiązanie snowboardowe Flow ALPHA

ALPHA to nieskomplikowane wiązanie z przeznaczeniem na All Mountain, nastawione na wydajność. Formowana kompozytowa płyta bazowa i EXOFIT, POWERSTRAP z klamrami LSR dają poczucie wygody, spokojnie można jeździć w nich cały dzień. UNIBACK z amortyzacją EVA zapewnia dodatkowe komfort. Dodatkowa szerokość zapewnia stabilność i łatwe szybkie zakładanie (SPEEDENTRY).

 

Parametry produktu:

Formowalna kompozytowa płyta fundamentalna, seria Rockered H

Hiback Molded Composite, UniBack

Powerstrap Fusion ExoFit Ratchet-Buckles LSR, zatrzaskowe

EVA Heel-cushioning, CombiDisk (4HP + 3HP)

Komfort: 6/10

Czułość: 5/10

Sztywność przedniej części: 4/10

Boczna sztywność: 3/10

Rozmiary: M (225-265), L (255-295), XL (280-325)

 

Technologie:

COMBI DISC

EVAPADS CUSHIONING

POWER STRAP FUSIO EXOFITEXO-FIT POWERSTRAP zapewnia szkielet, który otula EVA w kształcie 3D, a Forma idealnie pasuje do Twojego buta, zapewniając doskonałe wsparcie kostki i przenoszenie energii.

HIBACKS UNIBACKUNIBACK to lekki jednoczęściowy HIBACK, który w pełni odchyla się, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a wygodne wkładki EVA zmniejszają nacisk na nogi.

BASEPLATES H AND MICRON SERIES – Płyty podstawowe z serii H i Micron są wykonane z bardzo wytrzymałego i nieco bardziej wybaczającego tworzywa sztucznego POM, a także mają nasz kołysany design. Doskonale nadają się do jazdy w górach, zapewniają stabilną platformę i bardzo łatwo wkłada się i wyjmuje buta z wiązania.

BUCKLES LSR – Te innowacyjne klamry zapadkowe z blokadą (LSR) dają możliwość łatwego wkładania i wyjmowania z wiązań w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy jest to Set-it i Forget-it SpeedEntry, czy boczne wejście jak 2 paski, blokują się, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W09-L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło