WIĄZANIE SNOW. FLOW NX2, BLACK,

1 659,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Flow
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wiązania snowboardowe FLOW NX2

NX2 jest przeznaczony dla jeźdźców all mountain, którzy potrzebują sztywnego, elastycznego wiązanie z dużym wsparciem. Nasz nylonowy MODBACK z asymetrycznym SUPPORTPANEL i nasza technologia ACTIVE STRAP TECHNOLOGY sprawia iż wiązanie jest wysoce regulowane i łatwe w użyciu. Aluminiowa podstawa zapewnia bezpośredni transfer energii i utrzymuje naturalne odczucie płyty.

 

Parametry produktu:

Stop aluminium, płyta fundamentowa Rockered NX2

Hiback Nylonowy, ModBack

Panel wsparcia ATM.8 Powerstrap Fusion LUB Hybrid

Grzechotki z klamrami aluminiowymi LSR, zatrzaskowe

Technologia Active Strap, 2.5º Canted BankBeds, N-Gel Heel + Basepad Amortyzacja, aluminium Offset MultiDisk (4HP + 3HP + kanał)

Komfort: 8/10

Czułość: 9/10

Sztywność przedniej części: 8/10

Boczna sztywność: 8/10

Rozmiary: M (225-265), L (255-295), XL (280-325)

 

Technologie:

ACTIVE STRAP TECH

2.5 CANTED BANKBEDS

ALUMINIUM MULTIDISK

N-GEL HEEL CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION – Jednoczęściowe paski POWERSTRAP FUSION w kształcie 3D zapewniają doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę.

SUPPORT PANEL ATM.8 – Ten panel All-Terrain jest również formowany z nylonu wypełnionego włóknem szklanym i ma nieco bardziej płaski i wąski kształt. Zapewnia to idealną równowagę sztywności i wsparcia z elastycznością boczną zapewniającą swobodę ruchów.

HIBACKS MODBACK – Modułowe HIBACKI oddzielają dolną i górną strefę, zapewniając docelową siłę, wsparcie i elastyczność tam, gdzie jest to potrzebne. MODBACKS na pięcie ze stopu aluminium oferują większą sztywność i reakcję, a wypełnione włóknem szklanym nylonowe MODBACKS zapewniają żywą i zabawną atmosferę. MODBACKS również aktywuje technologię ACTIVE STRAP, a górne strefy używają paneli SUPPORTPAN specyficznych dla modelu.

BASEPLATES NX2-SERIES – Seria NX2 to lekka bujana płyta podstawy ze stopu aluminium. To nasza najsztywniejsza i najbardziej responsywna podstawa dla snowboardzistów, którzy chcą natychmiastowej reakcji i bezpośredniej kontroli krawędzi.

BUCKLES LSR – Te innowacyjne klamry zapadkowe z blokadą (LSR) dają możliwość łatwego wkładania i wyjmowania z wiązań w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy jest to Set-it i Forget-it SPEEDENTRY, czy boczne wejście jak 2 paski, blokują się, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W02-L
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło