WIĄZANIE SNOW. FLOW NX2-CX, GRAPHITE,

1 799,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Flow
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wiązania snowboardowe FLOW NX2-CX

Męskie wiązania snowboardowe FLOW NX2-CX jest super sztywne i bardzo czułe. Asymetryczna fuzja POWERSTRAP zapewnia doskonałe trzymanie boczne, a aluminiowa podstawa i asymetryczny nylon z naniesionym węglem, 1-częściowy HIBACK UNIBACK zapewniają idealny stosunek siły do masy przy mniejszej liczbie ruchomych części.

 

Parametry produktu:

Stop aluminium, płyta fundamentowa Rockered NX2

Hiback Carbon-Infused Nylon, Asym UniBack Fuse-Series

Powerstrap Fusion LUB Hybrid

Grzechotki z klamrami aluminiowymi LSR, zatrzaskowe

Technologia Active Strap, 2.5º Canted BankBeds, N-Gel Heel + Basepad Amortyzacja, aluminium Offset MultiDisk (4HP + 3HP + kanał)

Komfort: 9/10

Czułość: 10/10

Sztywność przedniej części: 10/10

Boczna sztywność: 9/10

Rozmiary: M (225-265), L (255-295), XL (280-325)

 

Technologie:

ACTIVE STRAP TECH

2.5 CANTED BANKBEDS

ALUMINIUM MULTIDISK

N-GEL HEEL CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION – Jednoczęściowe paski POWERSTRAP FUSION w kształcie 3D zapewniają doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę.

HIBACKS UNIBACKUNIBACK to lekki jednoczęściowy HIBACK, który w pełni odchyla się, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a wygodne wkładki EVA zmniejszają nacisk na nogi.

BASEPLATES NX2-SERIES – Seria NX2 to lekka bujana płyta podstawy ze stopu aluminium. To nasza najsztywniejsza i najbardziej responsywna podstawa dla snowboardzistów, którzy chcą natychmiastowej reakcji i bezpośredniej kontroli krawędzi.

BUCKLES LSR – Te innowacyjne klamry zapadkowe z blokadą (LSR) dają możliwość łatwego wkładania i wyjmowania z wiązań w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy jest to Set-it i Forget-it SPEEDENTRY, czy boczne wejście jak 2 paski, blokują się, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W01-L
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło