WIĄZANIE SNOW. FLOW NX2 HYBRID, GREEN

1 559,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wiązanie snowboardowe Flow NX2 Hybrid

Najbardziej perfekcyjne wiązanie z kolekcji Flow bezkonkurencyjnie połączą ridera ze snowboardem. NX2 wykorzystuje metalową podstawę, która zapewnia bezpieczeństwo twoich nóg i precyzyjność potrzebną do all-mountain jazdy. Jak bywa u Flow zwyczajem, NX2 ma uchylny hiback, najprostszy i najszybszy możliwy sposób zapinania. Wiązanie ma takie same funkcje jak model najwyższej klasy NX2-GT, jedyna różnica to hiback Nylon ModBack, który jest bardziej elastyczny i żywy. Ciesz się bezkonkurencyjną jazdą w parku, na rampie czy w backcountry. Wersja Hybrid wyposażona jest w pasek Hybrid PowerCapStrap.

 

Parametry produktu:

  • Baseplate 

Aluminum Alloy - wszystkie baseplates marki Flow zaprojektowane są tak, by przenosiły energię bezpośrednio do deski, nie szkodząc przy tym naturalnemu wrażeniu z jazdy.

  • Hiback

Glass-Filled Nylon ModBack - modularny hiback rozdzielony jest na górną i dolną część o różnych właściwościach, w wyniku jazda jest bardziej żywa i zabawna.

  • Support Panel

ATM.8 - na cztery sposoby ustawialny, lekko asymetryczny panel zapewnia potrzebne wsparcie i swobodę ruchu.

  • Paski

Hybrid PowerStraps - rewolucyjny hybrydowy pasek łączy to najlepsze z paska Flow SpeedEntry i tradycyjnego paska SideEntry. Przedni pasek zapina sę przez czubek buta.

Active Strap Technology - unikatowa technologia działa w bardzo prosty sposób, mianowicie tak, że odchylając hiback w tył wysuwasz tylny pasek w górę co uwolni miejsce dla twego buta. Kiedy hiback wraca na swoje miejsce to tylny pasek też wraca i dokładnie opina but.

  • Pompki

Aluminium LSR Locking Slap Ratchets - innowacyjne pompki pozwolą ci zapiąć wiązanie dokładnie tak, jak potrzebujesz.

  • Footbed

2.5° Canted DualDensity BankBeds - miękkie podłoże z materiału EVA tłumi wstrząsy i lądowania, ustawione jest pod kątem 2,5° by lepiej się stało.

  • Dysk

Aluminum 5 mm Offset Multi-Disc - dysk środkowy, który pasuje do wszystkich typów insertów, włącznie z Burton Channel (ICS).

N-Gel Toe & Heel + Basepad Cushionning

  • Flex (1-10)

Stiff Flex - 8

FR1819W13-L
1 Przedmiot

Opis

Rozmiar wiązania
L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło