WIĄZANIE W SNOW. FLOW OMNI, BLACK,


1 299,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Damskie wiązanie snowboardowe FLOW OMNI

Kobiety, które poszukują elastycznego wiązania z akcentem na wsparcie i komfort nie muszą już więcej szukać FLOW OMNI spełni ich oczekiwania. Niskie, szerokie cięcie w tył asymetryczny zapewnią idealną elastyczność i wsparcie, a dzięki technologii ACTIVE STRAP wiązania są dwukrotnie tańsze, i dają snowboarderce wysoki komfort i wygodę.

 

Parametry produktu:

Płyta podstawowa z nylonu, seria Rockered Fuse

Hiback Nylon, Asym UniBack Fuse-Series

Powerstrap Fusion LUB Hybrid Ratchet-Buckles LSR, zatrzaskowe

Technologia Active Strap, 2,5º Canted BankBeds, Nylon Offset MultiDisk (4HP + 3HP + kanał)

Komfort: 8/10

Czułość: 7/10

Sztywność przedniej części: 6/10

Boczna sztywność: 5/10

Rozmiary: M (225-265), L (255-295)

 

Technologie:

ACTIVE STRAP TECH

2.5 CANTED BANKBEDS

NYLON MULTIDISK

EVA PADS CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION – Jednoczęściowe paski POWERSTRAP FUSION w kształcie 3D zapewniają doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę.

HIBACKS ASYM UNIBACK – Nasze asymetryczne jednoczęściowe UNIBACKS są lekkimi nylonowymi HIBAKAMI wypełnionymi włóknem szklanym. Zapewniają równowagę podparcia i komfortu oraz idealne dopasowanie do konturów butów i nachylonych kątów jazdy. Zupełnie nowy ASYM UNIBACK z serii AXIS ma wspierający kręgosłup z bardziej wybaczającym bocznym wygięciem, natomiast seria ASYM UNIBACK z serii FUSE ma szerszy zakres wsparcia dla większych prędkości.

BASEPLATES FUSE-SERIES – Seria FUSE to wypełniona włóknem szklanym nylonowa bujana podstawa z regulowanymi bocznymi stopami ze stopu aluminium. Jest to nieco bardziej miękką płytą bazową w porównaniu do NX2, ale nadal bardzo zabawna, bezpośrednia i responsywna, dla snowboarderek, które preferują wrażenia.

BUCKLES LSR – Te innowacyjne klamry zapadkowe z blokadą (LSR) dają możliwość łatwego wkładania i wyjmowania z wiązań w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy jest to Set-it i Forget-it SPEEDENTRY, czy boczne wejście jak 2 paski, blokują się, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W10-L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło