WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W DVA, BLACK,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W DVA, BLACK,


899,00 zł
Brutto

Damskie wiązania snowboardowe RIDE DVA

RIDE DVA to damskie bardzo lekkie wiązania snowboardowe, zaprojektowane z myślą o freestyle, jednakże świetnie sprawdzą się również jako All Mountain i Park& Pipe. Pasek na kostkę zapewnia bezpośrednie przeniesienie mocy do Twojego buta dla większego komfortu. Aluminiowy system podwozia EDGE ™ ma miseczkę z prawidłową postawą i system mocowania MICRO DISC. SLIMEBACK ™ HIGHBACK zapewnia płynną jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie. WIĄZANIE DVA jest zaprojektowany do reakcji freestyle'owej w połowie wyginania.

 

Parametry produktu:

Binding Basepad: Eva

Binding Highback: Slimeback (Uretan)

Wiązany Pasek Na Kostkę: Wstrzyknięty

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące Dyski: Micro-Disc

Kategoria Wiązania: Freestyle

Wiązanie Podwozia: Edge ™

Wiążąca Wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany Pasek Na Palce: Thingrip ™ Plus

Sztywność: 5/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE EDGE ™ - Wszechstronne podwozie o wysokich osiągach, z łatwą regulacją, miseczką z prawidłową postawą i mocowaniem na mikro tarczy dla wkładek 2x4 i kompatybilności z kanałem. EDGE ™ jest zbudowany ze stopu aluminium 6061 w 100% samolotowego, aby zapewnić trwałość i osiągi zaawansowanemu snowboarderce.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

PODSTAWA EVA - Zwykła warstwa materiału pochłaniającego wibracje, który tłumi szybkie rozmowy.

SLIMEBACK ™ HIGHBACK - HIGHBACKS wykorzystują uretan podobny do naszej technologii SLIMEWALLS ™. Materiał SLIMEBACK pochłania wstrząsy i tłumi wibracje, aby pomóc wygładzić jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie.

WTRYSKIWANY DWUCZĘŚCIOWY PASEK - Zaprojektowany, aby idealnie dopasować się do buta i zapewnić długotrwałe wsparcie.


12D100911M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło