WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W KS, MALLARD,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W KS, MALLARD,


779,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Damskie wiązania snowboardowe RIDE KS

RIDE KS to model damskich wiązań snowboardowych, których rama została skonstruowana z wytrzymałego poliwęglanu, dzięki czemu wiązania są bardzo lekkie. Łyżka jest szeroka i miękka, dzięki czemu dokładnie otacza nogę zapewniając tym samym wygodę i odciążenie. COMPACT DISC umożliwia zamontowanie wiązań do snowboardu z otworami 2x4 lub 4x4, ale także do modeli z szynami. Asymetryczny zszywany pasek na kostkę wykonany jest z wypełnienia 3D o wielu gęstościach i uformowanej pianki EVA. Mechanizmy zapadkowe zapewniają płynne wkładanie i wyjmowanie buta z wiązania. RIDE KS został zaprojektowany z bardziej miękkim wzorem flex dla łatwego postępu.

 

Parametry produktu:

Binding Highback: Mieszanka nylonu

Wiązany pasek na kostkę: Szyte

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Kategoria wiązania: Freestyle

Wiązanie podwozia: Spectrum ™

Wiążąca wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany pasek na palce: Thingrip ™ Plus

Wiążące dyski: Dysk compact ™

Sztywność: 2/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE EDGE ™ - Wszechstronne podwozie o wysokich osiągach, z łatwą regulacją, miseczką z prawidłową postawą i mocowaniem na mikro tarczy dla wkładek 2x4 i kompatybilności z kanałem. EDGE jest zbudowany ze stopu aluminium 6061 w 100% aluminium samolotowe, aby zapewnić trwałość i osiągi zaawansowanemu młodemu snowboardziście.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

NYLON HIGHBACK - Tradycyjny materiał Highback, który oferuje przewidywalną mieszankę reakcji i wygody.

SZYTY PASEK - Tradycyjna konstrukcja paska do wiązania z czystą klapką i ściegiem wykonanym z wypełnienia 3D o wielu gęstościach i uformowanego neoprenu.

 

12D101112M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło