WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W LXH, ROSE,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W LXH, ROSE,


649,00 zł
Brutto

Damskie wiązania snowboardowe RIDE LXH

RIDE LXH to wiązania snowboardowe dla kobiet na wszystkich poziomach umiejętności. Asymetryczny zszywany pasek na kostkę wykonany jest z wypełnienia 3D o wielu gęstościach i uformowanej pianki EVA. Wstrzykiwany poliwęglanowe podwozie SPECTRUM ™ jest lekkie i ma prawidłową postawę miseczki na pięcie. Nylonowy HIGHBACK zapewnia połączenie reakcji i wygody. Zapadki ASTROGLYDE ™ CP są zbudowane z myślą o trwałości.

 

Parametry produktu:

Binding Highback: Mieszanka nylonu

Wiązany pasek na kostkę: Szyte

Kategoria wiązania: FreeRide

Wiązanie podwozia: Spectrum ™

Wiążąca wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany pasek na palce: Thingrip ™ plus

Binding Ratchet: Astroglyde ™ Cp

Wiążące dyski: Dysk Compact ™

Sztywność: 3/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMU CHASSIS - Lekkie podwozie z wtryskiwanego poliwęglanu o prawidłowym ustawieniu pięty.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

SLIMEBACK ™ HIGHBACK - HIGHBACKS wykorzystują uretan podobny do naszej technologii SLIMEWALLS ™. Materiał SLIMEBACK pochłania wstrząsy i tłumi wibracje, aby pomóc wygładzić jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie.

SZYTY PASEK - Tradycyjna konstrukcja paska do wiązania z czystą klapką i ściegiem wykonanym z wypełnienia 3D o wielu gęstościach i uformowanego neoprenu.

 

12D101212M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło