WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M CAPO, FOREST,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M CAPO, FOREST,


1 199,00 zł
Brutto

Męskie wiązania snowboardowe RIDE CAPO

RIDE CAPO to uniwersalne wiązania snowboardowe które charakteryzują się średnią twardością i są głównie przeznaczone do freeride lub do szybkiej precyzyjnej jazdy. Wiązania snowboardowe zbudowane na elastycznej ramie INFINITY CHASSIS, która jest lekka i bardzo wytrzymała, wykonana została z aluminium 6061, dodatkowo z systemem mocowania MICRO-DISC. Podkładka WEDGIE umożliwia przyjęcie wygodnej naturalnej pozycji dla kolan i kostek, dzięki czemu możemy oszczędzić energię snowboardzisty. Dwustronny pasek na kostkę oferuje dwie pozycje jazdy. NYLON HIGHBACK zapewnia połączenie reakcji i wygody. Dzięki lekkim pompkom szybko i bez problemowo zapniesz buty. Wiązania pasują do desek snowboardowych o rozstawie śrub 2x4 oraz do modeli z szynami.

 

Parametry produktu:

Binding highback: Mieszanka nylonu

Wiązany pasek na kostkę: Dwustronny pasek

Binding ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące dyski: Micro-disc

Kategoria wiązania: FreeRide

Wiązanie podwozia: Infinity ™

Wiążąca wkładka: Wedgie ™ 2.5

Binding basepad: Urethane rollbar ™

Wiązany pasek na palce: Thingrip ™ max

Sztywność: 7/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE INFINITY ™ - Lekkie i wydajne podwozie w komplecie z precyzyjnie dostrajanymi regulacjami, prawidłowym ustawieniem pięty i wydajnym systemem mocowania MICRO-DISC. Podwozie INFINITY ™ jest zbudowane w 100% ze stopu aluminium 6061 klasy lotniczej, aby zapewnić niezrównaną trwałość, jakość i wydajność jeźdźcom.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

PAŁĄK URETANOWY - Wtryskiwany uretanowy materiał, który zapewnia dodatkowe tłumienie i amortyzację, co jest korzystne zarówno dla ładowania z dużą prędkością, jak i podczas jazdy w parku z dużym uderzeniem.

ODWRACALNY PASEK - Zaprojektowany do noszenia w dwóch pozycjach: jedna do intensywnego ładowania, wydajności, a druga do bardziej zrelaksowanego czucia, które pozwala naprawdę pochylić się podczas jazdy. Wykorzystuje mocną cholewkę i miękką elastyczną dolną część, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z jazdą.12D100112L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło