WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M EL HEFE, BLACK,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M EL HEFE, BLACK,


1 849,00 zł
Brutto

Męskie wiązania snowboardowe RIDE EL HEFE

RIDE EL HEFE to męskie wiązania snowboardowe, charakteryzują się niską wagą i wysoką wytrzymałością dzięki systemowi INFINITY CHASSIS. Za pomocą jego odwracalnego pasa kostkowego, zapewnia bezpośrednią, kontaktową transmisję mocy dla maksymalnej kontroli i reakcji. CARBON SLIMEBACK ™ HIGHBACK zapewnia lekkie wsparcie i pop węgla w połączeniu z płynną jazdą uretanu. EL HEFE został zaprojektowany z myślą o wysokiej klasy osiągach all-mountain, jest przeznaczony dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy szukają płynnej i elastycznej wydajności na stoku.

 

Parametry produktu:

Wiązanie podwozia: Infinity ™

Wiążąca wkładka: Wedgie ™ 2.5, Wedgie ™ 4.0

Binding highback: Carbon Slimeback ™

Binding basepad: Urethane Rollbar ™

Wiązany pasek na kostkę: Dwustronny pasek

Wiązany pasek na palce: Thingrip ™ Max

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące dyski: Micro-disc

Kategoria wiązania: FreeRide

Sztywność: 8/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE INFINITY ™ - Lekkie i wydajne podwozie w komplecie z precyzyjnie dostrajanymi regulacjami, prawidłowym ustawieniem pięty i wydajnym systemem mocowania MICRO-DISC. Podwozie INFINITY ™ jest zbudowane w 100% ze stopu aluminium 6061 klasy lotniczej, aby zapewnić niezrównaną trwałość, jakość i wydajność jeźdźcom.

CARBON SLIMEBACK HIGHBACK - Wykonany z laminowanego węgla i uretanu, ten wyjątkowy but z wysokim oparciem oferuje lekkie wsparcie i pop z włókna węglowego z gładką, tłumioną jazdą uretanu.

WEDGIE ™ 4.0 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. WEDGIE ™ 4.0 jest idealny dla rowerzystów, którzy szukają maksymalnej jazdy i popu ollie, a także tych, którzy preferują wyjątkowo szeroką sylwetkę.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

PAŁĄK URETANOWY - Wtryskiwany uretanowy materiał, który zapewnia dodatkowe tłumienie i amortyzację, co jest korzystne zarówno dla ładowania z dużą prędkością, jak i podczas jazdy w parku z dużym uderzeniem.

ODWRACALNY PASEK - Zaprojektowany do noszenia w dwóch pozycjach: jedna do intensywnego ładowania, wydajności, a druga do bardziej zrelaksowanego czucia, które pozwala naprawdę pochylić się podczas jazdy. Wykorzystuje mocną cholewkę i miękką elastyczną dolną część, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z jazdą.12D100011L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło