WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M LTD, BLACK,

1 099,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Ride
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Męskie wiązania snowboardowe RIDE LTD

RIDE LTD to wysokowydajne męskie wiązanie snowboardowe zaprojektowane z myślą o jeźdźcu szukającym responsywnego, high-endowego stylu freestyle. Dwuczęściowy pasek na kostkę dopasowuje się do kształtu buta i zapewnia długotrwałe wsparcie. Aluminiowy system podwozia INFINITY ™ ma miseczkę z prawidłową postawą i system mocowania MICRO DISC. SLIMEBACK ™ HIGHBACK zapewnia płynną jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie. WIĄZANIE LTD zaprojektowano z myślą o szybkim działaniu w stylu dowolnym.

 

Parametry produktu:

Binding Basepad: Pad Uretanowy

Binding Highback: Slimeback (Uretan)

Wiązany Pasek Na Kostkę: Dwuczęściowy Pasek

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące Dyski: Micro-Disc

Kategoria Wiązania: Freestyle

Wiązanie Podwozia: Infinity ™

Wiążąca Wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany Pasek Na Palce: Thingrip ™ Max

Sztywność: 6/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE INFINITY ™ - Lekkie i wydajne podwozie w komplecie z precyzyjnie dostrajanymi regulacjami, prawidłowym ustawieniem pięty i wydajnym systemem mocowania MICRO-DISC. Podwozie INFINITY ™ jest zbudowane w 100% ze stopu aluminium 6061 klasy lotniczej, aby zapewnić niezrównaną trwałość, jakość i wydajność ładującym jeźdźcom.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

URETHANE BASEPAD - Zaprojektowany, aby zapewnić bardziej komfortową i wilgotną jazdę niż nasza podstawa EVA.

SLIMEBACK ™ HIGHBACK - HIGHBACKS wykorzystują uretan podobny do naszej technologii SLIMEWALLS ™. Materiał SLIMEBACK pochłania wstrząsy i tłumi wibracje, aby pomóc wygładzić jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie.

THINGRIP ™ MAX CONVERTIBLE TOE STRAP - Ten wysokiej klasy pasek ma nową unikalną gumową wstęgę w kształcie 3D, która zapewnia doskonałą przyczepność i wygodę z każdym butem snowboardowym.

MECHANIZM ZAPADKOWY - Zaprojektowany, aby poprawić trwałość drabiny i wyeliminować machanie zapadkowe, co zapewnia płynniejszą pracę z tym samym oczekiwaniem.

MICRO-DISC - Zbudowany z myślą o zwiększonym elastycznym wiązaniu i wydajności, MICRO-DISC jest o 30% lżejszy od standardu. Zbudowany dla wzorów 2x4, ale także do montażu na płycie slotów / kanałów.

12D100211L
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło