WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M REVOLT, HANDS,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M REVOLT, HANDS,


899,00 zł
Brutto

Męskie wiązania snowboardowe RIDE REVOLT

RIDE REVOLD to męskie wiązania snowboardowe które oferują znakomite połączenie freestylowej swobody z duża wytrzymałością. Dzięki konstrukcji EDGE CHASSIS wykonanej z lotniczego aluminium, wiązanie ma bardzo niską wagę oraz system mocowania MICRO-DISC. Podkładki WEDGIE FOOTBEDS pozwalają na naturalną postawę, dzięki czemu nie męczą tak kolan i kostek. PADLESS ANKLE STRAP zapewnia bezpośredni kontakt siły i konturów z butem, zapewniając większy komfort. SLIMEBACK ™ HIGHBACK zapewnia płynną jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie. WIĄZANIA REVOLT zapewnia reakcję freestyle'ową w połowie wygięcia dla snowboardzistów na wszystkich poziomach umiejętności.

 

Parametry produktu:

Binding Highback: Slimeback (uretan)

Wiązany pasek na kostkę: Wstrzyknięty

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące dyski: Micro-disc

Kategoria wiązania: Freestyle

Wiązanie podwozia: Edge ™

Wiążąca wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany pasek na palce: Thingrip ™ plus

Sztywność: 5/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE EDGE ™ - Wszechstronne podwozie o wysokich osiągach, z łatwą regulacją, miseczką z prawidłową postawą i mocowaniem na mikro tarczy dla wkładek 2x4 i kompatybilności z kanałem. EDGE ™ jest zbudowany ze stopu aluminium 6061 w 100% samolotowego, aby zapewnić trwałość i osiągi zaawansowanemu snowboardziście.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

PODSTAWA EVA - Zwykła warstwa materiału pochłaniającego wibracje, które tłumi.

SLIMEBACK ™ HIGHBACK - HIGHBACKS wykorzystują uretan podobny do naszej technologii SLIMEWALLS ™. Materiał SLIMEBACK pochłania wstrząsy i tłumi wibracje, aby pomóc wygładzić jazdę, zapewniając jednocześnie płynne wsparcie.

PASY DO KOSTEK - Wstępnie zakrzywione kształtowanie 3D zapewnia równomierny rozkład nacisku na podbiciu, zapewniając najlepszą kontrolę i komfort. Wszystkie paski na kostki RIDE zawierają łatwą w użyciu regulowaną dźwignię centrującą. W naszej linii używamy wielu różnych pasków.

ODWRACALNY PASEK NA PALCE THINGRIP ™ PLUS - Konwertowalny pasek na palce, który jest lekką, formowaną gumową wstęgą, zapewniającą bardzo wygodny chwyt.

MECHANIZM ZAPADKOWY - Zaprojektowany, aby poprawić trwałość drabiny i wyeliminować machanie zapadkowe, co zapewnia płynniejszą pracę z tym samym oczekiwaniem.

MICRO-DISC - Zbudowany z myślą o zwiększonym elastycznym wiązaniu i wydajności, MICRO-DISC jest o 30% lżejszy od standardu. Zbudowany dla wzorów 2x4, ale także do montażu na płycie slotów / kanałów.

12D100413L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło