WIĄZANIE SNOW. ROSSIGNOL BATTLE, M/L

559,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Sztywność wiązania Rossignol
Ilość

Męskie wiązania snowboardowe ROSSIGNOL BATTLE 

Zapnij pasy i jedź. BATTLE to wiązanie all-mountain dla początkujących, które oferuje łatwe wejście i bezpieczny komfort, który eliminuje trudność z postępem umiejętności snowboardowych. Nasze trójwymiarowe drabinki pozwalają na ustawienie odpowiedniego napięcia, a wyściełane ochraniacze na palce i pięty uzupełniają nasze wysokie oparcia MainFrame, zapewniając przenoszenie mocy, komfort i kontrolę nad budowaniem umiejętności podczas zabawy w parku i szarpania all-mountain. Szybkie i łatwe wejście, klamry Baselight z odlewu aluminiowego zapewniają trwałość i szybkie zapadki ułatwiające zakładanie i wysiadanie. Moc na pięcie, wysokie oparcia MainFrame mają sztywną ramę środkową, która zapewnia masywną moc na pięcie, z zaprojektowanymi elastycznymi strefami zapewniającymi niesamowitą mobilność na boki. Bezpieczny, niski poziom wibracji, dzięki dwóm strefom kompresji i termoformowanej pianki EVA, nasze wkładki Puffy Pad zwiększają komfort i pochłaniają wibracje 

 

Parametry produktu: 

Kor produktu: RGI0012 

Podstawa: Nylon/szkło 

Wkładka: 2 – Part Puffy Pad 

Hi-BackMain Frame 

Paski: One Shot 3D Molded 

Klamry: Baselight 

Ekstra: 2 – Part Puffy Pad 

 

Technologie: 

MAINFRAME - Główna rama highback, zapewnia sztywność i stabilność pięty, posiada zróżnicowane obszary pod względem elastyczności i sztywności, aby sterować deską. 

ONE SHOT STRAP - Nasze formowane w 3D paski z TPU owijają się wokół buta zarówno w pionie, jak iw bok, zapewniając precyzyjny kontakt między butem a wiązaniem, zapewniając natychmiastowe przenoszenie mocy i stabilność. 

PUFFY - Dwie strefy podkładek EVA pokrywają przednią część wiązania, a także dysk i piętę, aby pochłaniać drgania i wstrząsy. 

BASELIGHT BUCKLE -Aluminiowa klamra, wytrzymała lekka, łatwa i szybka w obsłudze. Zaopatrzona w podkładki, dzięki nowemu systemowi zapięcia zapięcie i wypięcie jest

RGI0012ML
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło