WIĄZANIE SNOW. ROSSIGNOL VIPER, M/L

WIĄZANIE SNOW. ROSSIGNOL VIPER, M/L

1 099,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Rossignol

Wiązania snowboardowe ROSSIGNOL VIPER 

Zupełnie nowe od podstaw, wiązania VIPER zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i kontroli. Nowe wysokie oparcia Asym Frame i bez narzędziowe, regulowane paski Shot zapewniają większy komfort, stabilność i kontrolę deski, podczas gdy nowa pełnowymiarowa wkładka EVA i podkładka pod piętę zapewniają VIPERowi lepszą amortyzację dla stopniowo wszechstronnej nowej opcji all-mountain. 

 

Parametry produktu: 

Kor produktu: RGH0008 

Podstawa: Nylon/szkło 

Hi-Back: Asymframe 

Paski: One Shot 3D Molded W/Spinal Cord 

Ekstra: Full Length Eva, W/Crash Pad, Heel Pad 

 

Technologie: 

FULL LENGTH EVA W/CRASH PAD HEEL PAD - Miękka pianka EVA pokrywa całą długość i wysokość od strony pięty podstawy, aby zmaksymalizować amortyzację i pochłonąć wibracje. 

ONE SHOT STRAP - Nasze formowane w 3D paski z TPU owijają się wokół buta zarówno w pionie, jak iw bok, zapewniając precyzyjny kontakt między butem a wiązaniem, zapewniając natychmiastowe przenoszenie mocy i stabilność. 

SPINAL CORD - Wejdź w nową erę regulacji paska wiązań. Wyposażony w bardziej elastyczną wewnętrzną drabinkę, SPINAL CORD lepiej dopasowuje się do buta i zapewnia błyskawiczną regulację. Po prostu naciśnij. Ślizgać się. Jazda. 

ASYMFRAME - Wysokie oparcia są zbudowane tak, aby zmaksymalizować elastyczność boczną, zachowując kontakt po stronie pięty, co zapewnia natychmiastowe przenoszenie mocy i stabilność. 

RGH0008ML

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło