WIĄZANIE SNOW. ROSSIGNOL VIPER, CZARNE, M/L

WIĄZANIE SNOW. ROSSIGNOL VIPER, CZARNE, M/L

1 099,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Rossignol
Ilość

Męskie wiązania snowboardowe ROSSIGNOL VIPER 

VIPER oferuje wszechstronność all-mountain w prostej konstrukcji, która równoważy komfort i kontrolę podczas progresywnej jazdy. Nasze wysokie oparcia AsymFrame i bez narzędziowa, regulowana rampa na palce zapewniają komfort, stabilność i lepszą kontrolę deski, a pełnowymiarowa wkładka EVA i pięta z podkładką amortyzującą pochłaniają wibracje i uderzenia, zapewniając płynną jazdę. Komfort szybkiej regulacji, konstrukcja paska rdzenia kręgowego wygina się, dopasowując się do buta i zapewnia błyskawiczną regulację. Kątowe rampy na palce są regulowane i maksymalizują kontakt z wiązaniem buta, zwiększając dźwignię i precyzję. Natychmiastowa moc, wysokie tyłki AsymFrame maksymalizują elastyczność boczną, zachowując kontakt z piętą, zapewniając natychmiastowe przenoszenie mocy i stabilność 

 

Parametry produktu: 

Kor produktu: RGI0008 

Podstawa: Nylon/szkło 

Wkładka: Full Length Eva W/Crash Pad Heel Pad 

Hi-BackAsymframe 

Paski: One Shot 3D Molded W/Spinal Cord 

Klamry: Baselight 

Ekstra: Full Length Eva W/Crash Pad Heel Pad 

 

Technologie: 

ASYMFRAME - Wysokie oparcia są zbudowane tak, aby zmaksymalizować elastyczność boczną przy jednoczesnym zachowaniu kontaktu z piętą w celu natychmiastowego przeniesienia mocy i stabilności. 

ONE SHOT STRAP - Nasze formowane w 3D paski z TPU owijają się wokół buta zarówno w pionie, jak iw bok, zapewniając precyzyjny kontakt między butem a wiązaniem, zapewniając natychmiastowe przenoszenie mocy i stabilność. 

SPINAL CORD - Wejdź w nową erę regulacji paska wiązań. Wyposażony w bardziej elastyczną wewnętrzną drabinkę, SPINAL CORD lepiej dopasowuje się do buta i zapewnia błyskawiczną regulację. Po prostu naciśnij. Ślizgać się. Jazda. 

RGI0008ML

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło