• Obniżka

WIĄZANIE SNOW. JR ROSSIGNOL ROOKIE, CZARNE, S

449,90 zł
404,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Rossignol
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Juniorskie wiązania snowboardowe ROSSIGNOL ROOKIE 

Nie musisz być duży, żeby być dużym. Wyposażone we wszystkie osiągi i wygodę, których mali jeźdźcy potrzebują do rozwijania swoich umiejętności jeździeckich, wiązanie ROOKIE junior zostało stworzone z myślą o łatwym zapinaniu i bezproblemowej jeździe. Prosty projekt wejścia pomaga młodym jeźdźcom spędzać mniej czasu na przypinaniu, a więcej na jeździe. Ustaw swojego młodego snowboardzistę na sukces dzięki wszystkim funkcjom i osiągom, których potrzebują małe gromy, aby przekraczać swoje granice. ROOKIE jest dostępny w rozmiarach 13k-US4. Łatwe wejście i wyjście, konstrukcja z podwójnym paskiem i zapadkami zapewnia szybkie i łatwe zakładanie i wychodzenie.  

 

Parametry produktu: 

Kor produktu: RGG0022 

Podstawa: No Heel Cup/No Disc/PC 

Wkładka: 2 Zones EVA 

Hi-BackToolfree Adjustable 

Paski: Toolfree Double Dough 

Ekstra: EVA 

 

Technologie: 

TOOLFREE ADJUSTABLE HIGH-BACK - Połączyliśmy piętę i górną część Rookie w jeden element, który pozwala na regulację rozmiaru buta bez użycia narzędzi, minimalizuje wagę i optymalizuje utrzymanie pięty. 

EVA FOOTBED - EVA to elastomeryczny polimer, który zapewnia „gumową” miękkość i elastyczność, wytrzymałość w niskich temperaturach, pęknięcia naprężeniowe i promieniowanie UV, a jednocześnie jest wodoodporny. Dokładnie to, co powinny oferować wkładki. 

TOOLFREE DOUBLE DOUGH STRAPS - Klasyczny zestaw na kostkę i pasek na palce, który łączy w sobie termoplastyczne struktury 2D z konstrukcją EVA / Nylon® dla niestandardowego dopasowania, odciążenia podbicia i chłodnego przenoszenia mocy. 

BUILT-IN DISC - Dysk jest wbudowany w podstawę wiązania, aby zminimalizować wagę i liczbę części, zapewniając jednocześnie doskonałe wyczucie deski. 

RGG0022S
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło